Версія для друку Версія для друку

“БІБЛІОТЕЧНА ШЕВЧЕНКІАНА” У БРОДІ

У неділю, 9 березня, у святково прибраній залі бібліотеки с. Брід відбулося свято до відзначення 200-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. На початку цього дійства  прекрасну половину людства − жінок привітали з нагоди 8-Березня й вручили їм квіти. А вже потім  звучала літературно-музична композиція “Шевченкове слово сяє у віках”, де  учні 5-8 класів розповіли  автобіографію великого поета й художника, зіграли епізоди з його дитинства, співали відомі пісні Великого Кобзаря “Думи, мої думи”, “Реве та стогне Дніпр широкий”, “Заповіт”. Та найочікуванішою миттю для всіх став конкурс читців “Бібліотечна Шевченкіана”,  у якому взяли участь різні вікові категорії  учнів (1-8 кл).

Учасники завзято  і наполегливо змагалися якнайкраще передати емоції кожного рядка з віршів поета. Перед присутнім журі у складі бібліотекаря відділу обслуговування Іршавської ЦРБС  М.В. Балеги, голови ради ветеранів праці, письменника  М.В. Ломаги, завідувачки клубом с. Брід М.І. Ломаги, виховательки  ДНЗ М.І. Чийпеш постало нелегке завдання − вибрати найкращих.

У своєму виступі М.В. Ломага наголосив, що впродовж двох століть вірші Шевченка навчають кожне покоління любові один до одного, до України, добра і поваги.

І нарешті журі оголосило  переможців. Ними стали: Надія Косько − перше місце  “Реве та стогне Дніпр широкий”, Тетяна Коцан була другою − “Зацвіла в долині червона калина” і третє місце зайняла Ганна Велиган “Думка”. Переможці були нагороджені  грамотами та подарунками, а всі інші отримали подяки за участь у конкурсі. Задоволені і щасливі учні вихвалялися перед близькими своїми перемогами.

Марина ДАНКАНИЧ,

 зав. бібліотекою-філією с. Брід.

Ваш отзыв

Ваш коментар