Версія для друку Версія для друку

СТАРИЙ МЛИН: АВС — «НА ВИМОГУ»

Люди до сільського голови звертаються, щоб вирішити найрізноманітніші проблеми. Проте клопотання від Є.В. Митровцій, І.І. Петровцій, М.В.Мельник, І.М. Урста, М.Д. Петровці та С.В. Поляк хоча й не завело Дубрівського сільського голову В.Я. Малиновського в глухий кут, але клопоту додало. Старші жінки із тієї частини Малої Розтоки, що прилягає до Дубрівки, попросили Володимира Ярославовича посприяти у відкритті у близькій окрузі продуктового магазину.

Час ішов, а оцей своєрідний запит старших, поважних жінок до очільника місцевої влади все не знаходив розв’язання, поки до сільської ради за дозволом на підприємницьку діяльність не прийшов заступник директора місцевого ТзОВ «Дружба» С.А. Романчук. Сергій Андрійович вирішив зайнятися сімейним бізнесом,  тож уже на першому етапі врахував і соціальну потребу та позицію громади села.

Володимир Ярославович та Сергій Андрійович дійшли розумного компромісу: в одній пустуючій половині старого колгоспного млина після ремонту відкриється міні-АВС, а в іншій ‒ млин функціонуватиме і далі.

Отож на території Дубрівської сільської ради відкрито додатково кілька робочих місць, старші домогосподарки мають неподалік так потрібну торгову точку і соціально-виробничий об’єкт приведено у належний стан.

Михайло ІСАК.

 

Ваш отзыв

Ваш коментар