Версія для друку Версія для друку

ЩЕ РАЗ ПРО УРОЧИЩА «ЛЕТИЩЕ» І «СТАВЛІШ», ЯКІ ВЖЕ СТАЛИ ПРИТЧЕЮ ВО ЯЗИЦЕХ

Відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з питань екології, використання природних ресурсів, рекреації, земельних відносин та агропромислового комплексу і координаційної ради, створеної на іршавському віче. На порядок денний було висунуто питання про перегляд списків на отримання земельних ділянок та забезпечення винесення меж земельних ділянок на місцевості.

Із інформацією виступив голова профільної комісії Василь Павлище. Своїми думками про ситуацію, яка склалася в районі та місті Іршава із виділенням земельних ділянок в урочищах «Ставліш» та «Летище», поділилися депутати райради, секретар постійної комісії Василь Павлюк, члени комісії Ігор Пальок, Віталій Воробок, Іван Делеган, Віктор Віраг, представник ВО «Свобода» Іван Фельцан, депутат міськради Олександр Куртинець, громадські активісти Євгенія Шутка, Юрій Микита. Усі виступаючі зійшлися на тому, що слід упорядкувати списки, щоб надати земельні ділянки тим, хто цього потребує.

Вирішено, що наступне спільне засідання слід провести в двадцятиденний строк, на яке слід запросити також представників міськради, прокуратури та управління Держземагенства в Іршавському районі та м.Іршава.

 Василь Шкіря.

Ваш отзыв

Ваш коментар