Версія для друку Версія для друку

ПРАЦЮЄМО СПІЛЬНО

Вже кілька днів на території Іршавського району та м. Іршава діють посилені патрулі міліції, до складу яких входять працівники Іршавського райвідділу та представники громадськості. Щоб громадяни відносились із порозумінням до посилених патрулів, працівники міліції та активісти запросили місцевих журналістів Василя Шкірю, Ліану Демчик, Евгенію Шутка, Марію Бряник на одне із таких чергувань.

Перед початком несення служби працівники міліції  та громадські активісти були вишиковані на подвір’ї райвідділу.

Перший  заступник начальника Іршавського райвідділу, підполковником міліції Мироном Черничко  провів інструктаж.

Для патрулів були визначені конкретні маршрути та поставлені для кожного окремі завдання. З одним із них заступив на чергування заступник начальника Іршавського  райвідділу Федір Петер, оскільки вони вперше виходили, і їм було доручено патрулювати центр міста.

Як розповів начальник Іршавського райвідділу, підполковник Микола Куриця, що за сприянням громадських активістів, під час чергувань  вже виявлено 4 осіб, яких притягнуто до адміністративної відповідальності.

Посилені патрулі організовані для попередження конфліктних ситуацій, яких наразі чимало як у самій Іршаві, так і в населених  пунктах району. Громадяни повинні із порозумінням віднестись, якщо їх такі патрулі зупиняють.

– Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо спокій і порядок у нашому районі – прокоментував ситуацію начальник Іршавського райвідділу  Микола Куриця.

Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС.

Ваш отзыв

Ваш коментар