Версія для друку Версія для друку

КООРДИНАЦІЙНА РАДА ЗІБРАЛАСЯ НА ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ

Днями відбулося перше робоче засідання створеної на Віче координаційної ради з керівниками різних  установ, окрім Хили Ю.І. (керівника МРЕО), він проігнорував засідання.

Прозвучало багато різних питань та пропозицій від членів координаційної ради. Питання виникали як і до керівника РЕМу про 200% предоплату, так і до керівників правоохоронних органів про їхню роботу, до керівників освіти про виділення коштів на харчування дітей, питання по медицині. Основними положеннями було зазначено такі пункти:

– про дотримання керівниками та їх підлеглими дисципліни, в першу чергу трудової; – про роботу районної стоматологічної поліклініки; – депутатським комісіям дати доручення, щоб нарешті запрацювали; – дотримання прав людини; – забезпечити своєчасний, швидкий розгляд заяв; – забезпечити громадянам доступ до публічної інформації; – звернути увагу на корупційні дії; – про протекціонізм та корупцію при прийнятті на роботу;

– заборонити ПР в районі через суд; – офіційно вивісити перечень платних послуг у паспортному столі з реальними цінами там же – ДАІ – перелік платних послуг на дошку оголошень; – Медицина – офіційно перелік платних/безкоштовних послуг на дошку оголошень в лікарні; – Кабінети в установах: має бути зазначено: де державний, де приватний; – Перелік платних/безкоштовних довідок.

Євгенія ШУТКА.

Ваш отзыв

Ваш коментар