Версія для друку Версія для друку

РІК ЗВІТІВ І ВИБОРІВ У ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ

Сьогодні однією з найактуальніших проблем сучасного профспілкового руху в Україні є забезпечення його ефективності, консолідації та організаційно-фінансової міцності. Кожна людина має усвідомити, що профспілка – це форма самоорганізації найманих працівників для захисту своїх прав. Кожен спілчанин повинен стати свідомим і реальним борцем за свої права.

Саме з такої дискусії розпочинались звітно-виборні профспілкові збори  Приборжавської дитячої школи мистецтв, яка розпочала рік звітів і виборів у первинних організаціях галузі культури. У роботі взяли участь голова райкому профспілки працівників культури Оксана Сідор та директор Приборжавської ДШМ Наталія Менчук. На порядку денному 3  питання: звіт голови профкому за звітній період, вибори нового профкому, вибори делегатів на районну профспілкову конференцію.

Голова профкому первинної профорганізації Ольга Михайлівна Дурда звітувала про роботу за звітній період. Було також озвучено, що для зміцнення авторитету профспілки проводиться певна робота, організовуються різні заходи. У первинній організації обладнано профспілковий куток, де знаходиться профспілкова документація на допомогу спілчанам, планування роботи, профспілкова періодична преса.

Голосували також за нового профорганізатора.  За підсумками – головою профкому знову обрано  Ольгу Дурду, скарбником  Тетяну Косик. Делегатами  районної звітно-виборної конференції будуть Ольга Дурда та Олеся Романчук.

Голова райкому профспілки працівників культури Оксана Сідор привітала новообраний профком, побажала миру і добра, любові й поваги та соціально-економічного зростання.

Олеся Романчук,

викладач Приборжавської ДШМ,

член профспілки.

Ваш отзыв

Ваш коментар