Версія для друку Версія для друку

ПРАВООХОРОНЦІ ВШАНУВАЛИ АФГАНЦІВ

15 лютого минула  25-та річниця виводу радянських військ із Афганістану. З цієї нагоди в Іршавському районному відділі міліції відбулося вшанування працівників міліції, які брали участь в бойових діях на території інших держав. На урочистості були запрошені воїни – «афганці»  Іван Дорчинець, Іван Манайло, Іван Гичка та голова ради ветеранів та пенсіонерів райвідділу  міліції Василь Микита.

З вітальним словом до присутніх у залі працівників міліції, воїнів –інтернаціоналістів   звернувся начальник Іршавського райвідділу Микола Куриця, який  у своєму виступі відзначив заслуги воїнів – «афганців», які мужньо, виявляючи при цьому гуманізм, людяність і милосердя, виконували ратний обов’язок і гідно представляли свою державу на території Республіки Афганістан.

Користуючись нагодою, воїни-інтернаціоналісти поділились з працівниками міліції своїми спогадами про  ту війну.

Начальником Іршавського райвідділу,  підполковником  Миколою Курицею та головою ради ветеранів та пенсіонерів Іршавського райвідділу Василем Микитою, за активну життєву позицію і значний внесок у виховання молодого покоління, працівників міліції, майора міліції у відставці   Івана Дорчинця, майора міліції у відставці  Івана Манайла та прапорщика міліції Івана Гичку  було нагороджено відзнакою «25 років виводу радянський військ із Афганістану», почесними грамотами та грошовими винагородами.

До слова, з нагоди Дня захисника Вітчизни за сприянням благодійної організації «Блага вість»  було вшановано ветеранів ОВС Степана Овсака та Василя Канчія.

  Віта Горзов,

    Іршавського РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар