Версія для друку Версія для друку

ЧИ БУДЕ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В ІЛЬНИЦІ?

На чергову сесію Ільницької сільської ради був запрошений начальник Іршавського районного відділу міліції, підполковник  Микола Куриця. Розглядалось питання бюджету на 2014 рік.

Ільниця – за кількістю населення найбільше село у районі, і відповідно кількість злочинів більша, ніж в інших населених пунктах. У зв’язку з цим начальником райвідділу Миколою Курицею та районним депутатом, полковником міліції у відставці Іваном Климом було ініційовано встановити у селі відеокамери спостереження.  При затвердженні сільського бюджету на 2014 рік це питання було на розгляді депутатів сільської ради,  а тому сільським головою Віктором Симканинцем було запрошено ініціаторів на сесію, щоб вони пояснили, для чого потрібні відеокамери у селі.

У своєму виступі Микола Миколайович повідомив, що з початку нового року Іршавським райвідділом зареєстровано 52 заяви та повідомлення громадян на території села, із яких у 16 випадках відкрито кримінальні провадження. Тільки протягом січня-лютого на території села скоєно 5 крадіжок, 1 хуліганство, спричинено 7 тілесних ушкоджень. Крім цього,  нагадав присутнім, що у  минулому році на відрізку дороги між селом Ільниця та м. Іршава було скоєно 6 дорожньо-транспортних пригод, де  3 із смертельними наслідками.

Взагалі рівень злочинності у селі значно зменшився, усі резонансні злочини розкрито. Жодне звернення не залишається без реагування міліції. Однак, якщо б у селі був встановлений відеонагляд, то кількість скоєних злочинів була б набагато менша, і особливо це стосується встановлення невідомих осіб, які скоюють дріб’язкові правопорушення у селі. Адже переважно всі ці правопорушення скоюються у нічний час, коли вже на вулицях села дуже мало людей, а тому запис відеокамер у цьому питанні надав би відчутну допомогу як правоохоронцям, так і мешканцям села.

Депутатами сільської ради дана пропозиція була підтримана і по можливості із бюджету села будуть виділені незначні кошти для придбання  частини обладнання.

Сільський голова Віктор Симканинець відзначив співпрацю дільничних інспекторів міліції Василя Палюха та Юрія Велегана з активом села.

Не обійшли сільські депутати останні події на Україні, було задано чимало питань начальникові районної міліції.

Депутат райради, полковник міліції у відставці Іван Клим наголосив, що міліція у будь-якому випадку повинна бути поза політикою і виконувати свої функції згідно із Законом України.

Начальник міліції, підполковник Микола Куриця, сказав що боротьба зі злочинністю, зміцнення правопорядку на селі залежить від спільних дій органів місцевої влади та самоврядування, правоохоронних органів та селян.

                          Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар