Версія для друку Версія для друку

БАГАТОДІТНОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ

Сесійний зал районної ради за свою сорокап’ятирічну історію, мабуть, ніколи ще не був наповнений такою теплою душевною і доброю атмосферою, як того дня. На звичні місця депутатів регіонального органу місцевого самоврядування розмістилися в переважній своїй більшості статечні жінки, чиї скроні благородно прикрасила сивина. Їх натруджені руки спокійно лежали на письмових столах  і ніби відпочивали на рідних дитячих головах.

Того дня зала увібрала таку кількість люблячих сердець, помножених на десятки дітей, яка рідко, хіба що в храмі, концентрується в єдиному місці.

На даний час разом із врученими цього тижня відзнаками почесного звання Мати-героїня в нашому районі удостоєні 317 жінок. Ще на 175 подані документи.

Серед інших була і Ганна Михайлівна Порташ із Заріччя, яка окрім того, разом із чоловіком Яношем Васильовичом пропрацювала все життя в місцевому колгоспі, виростила дітей Ольгу, Василя, Івана, Михайла, Юрія і Ганну. А вони вже в свою чергу подарували їм онуків: двох Михайлів і Василів, трьох Іванів,  Юрія, Ярослава, Марину,  Дарину,  Ольгу, Андрія.

І так майже в кожній багатодітній родині розростається генеалогічне дерево.

Михайло Ісак

Ваш отзыв

Ваш коментар