Версія для друку Версія для друку

ВІРА В ДИВО

Кожна дитина живе у казкову світі, вірить у справедливість, фанта-стичних героїв, живе вірою та любов’ю до ближніх. А Дід Мороз для них є уособленням доброго дідуся, який виконує бажання добрих діток.

Тому напередодні Новорічно-різдвяних свят вихованці «зразкової» студії образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія» при районному будинку дитячої творчості м.Іршава  (керівник Л.Б.Микита) взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Лист Дідові Морозу», який проводиться традиційно Укрпоштою.

Любов Борисівна розповідає, що вихованці її студії, знаючи нелегку ситуацію в країні, зверталися до сивочубого дідуся з проханням спокою для рідної України та здоров’я для всіх мешканців держави. Дивно, та матеріального майже не просили, а навпаки, більше щастя та благополуччя своїм рідним та близьким.

Серед 27 робіт, які відправлялися на конкурс, 21 вихованець отримав солодкі подарунки. А днями до студії надійшла ще одна приємна звістка від організаторів обласного етапу конкурсу – Тетянка та Вікторія Кобаль і Алінка Продан як одні з представників-переможців  від області запрошуються для урочистого підбиття підсумків конкурсу до Києва.

Вікторія Гудебняк

Ваш отзыв

Ваш коментар