Версія для друку Версія для друку

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ЮРІЯ ЛЕНДЄЛА

У неділю,  26 січня, було проведено турнір з настільного тенісу. А проводився він не де-небудь, а  у гірському мальовничому, і водночас багатому на спортивні таланти, селі Климовиця. Це село неодноразово славилось своїми спортивними героями, які гідно захищали честь рідного краю. І от у активістів села за підтримки директора Климовицької ЗОШ І-ІІ ст.. виникла дуже цікава ідея: провести свій чемпіонат, відкрити нові таланти, які до цих пір були приховані під бронею невідомого.

Їхня затія перетворилася у грандіозну подію, яку пропустити не міг ніхто. Хоча погодні умови були не дуже сприятливі, але у залі панувала творча атмосфера. Сніг і заметіль не змогли перешкодити учасникам з дальніх сіл приїхати і показати свою майстерність у настільному тенісі. Адже любов до спорту настільки гріє душу, що навколишні негаразди не тривожать її. Приїхавши до місця призначення, всі учасники зареєструвались, щоб підтвердити свою участь у змаганні.  Тут зібрались спортсмени  з Сільця, Чорного Потоку, Загаття, Завидова  та, звичайно, ж  місцеві чемпіони, щоб достойно показати, хто на що здатний.

Початок самого турніру був вельми урочистим. Відкрили змагання члени оргкомітету Іван Котубей та Дмитро Шаленик. Сказала своє почесне слово  і директор Климовицької ЗОШ І-ІІ ст. Віталія Дмитрівна Лендел, яка привітала всіх учасників цього заходу, а також оголосила хвилину мовчання за великою людиною, яка все своє життя присвятила праці на благо школи – Лендєлу Юрію Івановичу. Хочеться додати, що цей турнір, який планується проводити щороку,  проводиться і буде проводитись в пам’ять про цю видатну людину. Адже саме завдяки йому, його стараннями, клопіткою працею і дипломатичними зв’язками був побудований спортивний зал Климовицької загальноосвітньої школи І-ІІ ст., де і відбувалося дійство. Юрій Іванович не працював у  школі, він нею жив.

Змагання складалися з двох турів та фінальної частини, з яких переможцями виходили найвправніші гравці. Тим часом у спортзалі транслювалися відеоролики матчів з настільного тенісу світових чемпіонатів. Всі присутні мали можливість слідкувати за прекрасною грою своїх кумирів. Ми впевнені, що навіть дуже далека людина від спорту, а точніше від настільного тенісу, відтепер почне цікавитись ним. Інакше і бути не може. А також налаштовувала на чудову гру учасників весела музика, яка піднімала оточуючим настрій.

Великою несподіванкою турніру стала наймолодша учасниця, єдина дівчинка, яка своєю сміливістю і нестримною вдачею вражала всіх присутніх. Хоча їй не вдалося перемогти своїх достатньо старших і сильних супротивників, але вона показала прекрасну майстерність у цьому виді спорту, що дало їй популярність на чемпіонаті. За її грою спостерігали майже всі оточуючі люди. Вона не залишилася поза увагою,  її все ж нагородили за чудову наполегливість.

Але на цьому лірика закінчується, бо змагання є змагання, і тут обов’язково є переможці і переможені. В цьому компоненті гравці з села Климовиця виявилися не дуже «гостинними». Всі  почесні призові місця зайняли гравці з  села Климовиця, які показали всім гостям блискучу гру, яку можна побачити тільки в телевізорі. Четверте місце зайняв Станіслав Кампо, третє – Дмитро Шаленик, друге – Іван Білунка, а от золото отримав Владислав Кампо. Всі вони були нагороджені грамотами, а також медалями, які гідно прикрашали груди переможців.

Після змагань всі відправилися на невеличкий фуршет. Всі гості залишилися задоволеними, покидали  село з масою хороших вражень. А це означає, що все пройшло на вищому рівні. Ідею організаторів вдалося втілити у життя завдяки: Володимиру Худаничу, Івану Ленделу, Івану Синитарю, Михайлу Дрогобецькому, Василю Котубею, Андрію Пацкану, Станіславу Кампо та всім Іванам села Климовиця.  Також велика вдячність організаторам за таку чудову ідею: Івану Котубею, Дмитру Шаленику,  Івану Ленделу, Івану Сідору.

Маємо надію, що вже на другому турнірі географія учасників значно розшириться. Адже спорт – це запорука здоров’я.

Марія Шелельо ,

с.Климовиця.

Ваш отзыв

Ваш коментар