Версія для друку Версія для друку

КЕРІВНИК ІРШАВСЬКОЇ ДПІ ПРОВЕЛА ЗУСТРІЧ З ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКУ РАЙОНУ

З початку поточного року набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, що викликало у платників податків багато запитань. Фахівці податкової інспекції  Іршавського району розгорнули широкомасштабну роботу з роз’яснення змін. Це і робота Центру обслуговування платників, і проведення семінарів, публікації в засобах масової інформації та на веб-сайтах органів влади, а також проведення індивідуальної роз’яснювальної  роботи з платниками податків.

Одним із ефективних заходів, який дозволяє довести інформацію до платників податків положень Податкового кодексу України є проведення зустрічей податківців з платниками податків. Такі заходи охоплюють більшу кількість платників податків .

Таку зустріч днями  проведено начальником ДПІ в Іршаському районі    для платників податків. На зустріч було запрошено голову ради ТВ АППУ Марту Гнатівну Волощук та начальника відділу Інформаційно комунікаційного забезпечення ГУ Міндоходів у Закарпатській області Аллу Володимирівну Дацюк.

Під час зустрічі мова йшла про зміни до податку на прибуток, податку на додану вартість, адміністрування єдиного соціального внеску, та правильне застосування податкової соціальної пільги у 2014 році, а також про кампанію декларування доходів за 2013 рік.

Відкрила семінар начальник ДПІ в Іршавському районі Світлана  Муха. У своєму виступі Світлана Йосипівна ознайомила учасників семінару із заходами, що вживаються ДПІ  з метою виконання доходів Державного та місцевих бюджетів поточного року. Тут резервів багато, але найважливіший з них – підвищення рівня податкової віддачі платниками податків.

«Ми бачимо, де є втрати бюджету, аналізуємо діяльність підприємств району і особливу увагу будемо приділяти тим із них, хто має високі ризики несплати податків. Наше завдання – стимулювати  суб’єкти господарювання до прозорої роботи, добровільного виконання ними свого конституційного обов’язку зі сплати податків», – зазначила у своєму виступі Світлана Муха.

Про те, як правильно застосовувати податкові соціальні пільги в 2014 році, присутнім доводила  голова Ради ТВ АППУ Марта Волощук. Вона також ознайомила учасників семінару з новаціями кампанії декларування доходів громадян за 2013 рік.

Начальник відділу інформаційно комунікаційного забезпечення Алла Дацюк розповіла учасникам семінару про зміни, внесенні до податкової декларації з ПДВ та порядку її заповнення, а також інших питань оподаткування згідно вимог Податкового кодексу України.

Семінар пройшов в обстановці гарячого обговорення та плідної співпраці податківців з платниками податків.

Відділ обслуговування платників податків ДПІ в Іршавському районі.

Ваш отзыв

Ваш коментар