Версія для друку Версія для друку

ХТО НА КОНІ, А ХТО – В КАРЕТІ

«… Деточка,

все мы немножко лошади,

каждый из нас по-своему лошадь».

В.Маяковский

«Хорошее отношение к лошадям»

Ми, закарпатці, вже відсвяткували два Нових роки – і за юліанським, і за григоріанським календарями. А за китайським, Місячним, останнім часом східні мотиви – календар, гороскоп – Новий рік у 2014 році настав учора – 31 січня.

Рік Синього Дерев’яного Коня продовжуватиметься до 18 лютого 2015 року. Це сьомий знак китайського зодіаку, який поєднує в собі динамізм і настійливість, розрахунок і полум’яну пристрасть.

З древніх віків Синій Дерев’яний Кінь (Ма) уособлював у Піднебесній джерело мудрості.

Цей рік має бути особливо сприятливим для тих, хто намічає впорядкувати особисте життя, тож безбоязно плануйте весілля і поповнення своїх сімей.

Частина господарства фермера Петра Гаврилика із Дубрівки, припустимо з великою часткою ймовірності, найбільше в районі може відповідати цьогорічному східному символу. Судіть самі. Статечний господар має добрі коні і не «дерев’яні», а найкращі в районі та й не одну пару. А розкішна весільна карета, у яку запряжена Леся і Буян, за популярністю у молодят починає наздоганяти лімузини не тільки на Іршавщині, а й у довколишніх районах. А ще коли віжки в руках у молодого фірмана – фермерського сина Івана – студента Білківського сільськогосподарського ліцею.

Отож: Вйо! Ма!

Михайло Боржавський

Ваш отзыв

Ваш коментар