Версія для друку Версія для друку

ДЕСЯТЬ РОКІВ МІЖ ЗЕМЛЯКАМИ І ЗМІ

Редакція «Нового життя» підтримує започатковану не так уже й недавно справу морального і матеріального  заохочення працівників поштового зв’язку до розповсюдження нашого часопису. За підсумками  конкурсу під час проведення передплатної кампанії на перше півріччя 2014 року перше місце здобула листоноша Дубрівського поштового відділення Марія Олашин. Відповідну грошову премію Марії Михайлівні вручив редактор видання Василь Шкіря. Невелика урочистість відбулася в приміщенні відділення за участі колег переможниці та Дубрівського сільського голови Володимира Малиновського.

— Звичайно, я зацікавлена в якнайбільшій кількості періодичних видань, – говорить Марія Михайлівна. – Своїм землякам пропоную всі газети і журнали. Однак, при цьому, мушу враховувати і читацькі вподобання. Аудиторія у нашого «Нового життя»  – це переважно люди середнього та старшого віку. Є й такі, які читають районку вже десятки років. До прикладу, мама нашого сільського голови Маргарета Василівна. Серед інших газет і журналів у першу чергу, коли оформляємо передплату, клопочеться за «Нове життя». А назвала я її не через те, що вона з родини Ярослава Володимировича, а через одну її особливість. Маргарета Василівна з великою повагою ставиться до районки – вона, як на якій-небудь роботі, щороку веде підшивку цієї газети.

А ще серед поважних і давніх читачів «Нового життя» у Дубрівці відразу ж називає Єлизавету Ковач, Маргарету Петрище, Ганну Зейкан і Тетяну Лицак.

На дільниці у Марії Олашин 370 дворогосподарств. І мало до якої хати впродовж тижня вона не навідується: кому газету чи журнал принесе, кому телеграму, замовний лист, бандероль.

Мила, приємна жінка – вона з відповідальністю ставиться до своїх обов’язків. Ніколи не зривала доставку, хоча інколи нелегко їй доводилося. Овдовівши, Марія Михайлівна, сама виховувала двох доньок і сина. Дочекалася і внучки від наймолодшої Світлани. До речі, саме вона нерідко допомагала їй швидко впоратися із доставкою преси.

Отака вона – наша помічниця – Дубрівська листоноша Марія Михайлівна Олашин.

Михайло Ісак.

Ваш отзыв

Ваш коментар