Версія для друку Версія для друку

СКОРО ЩАСЛИВИЙ ДЕНЬ НАСТАНЕ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ БРОНЬКИ

Важливий  той день, коли відкривається новий навчальний заклад, у  якому вчать рівно осягати і творити добро. Щасливі люди, яким вдається зробити щось корисне для рідного краю.

У четвер, 23 січня, в черговий раз голова райдержадміністрації Василь Ковбаско, заступник голови РДА Іван Завидняк та начальник управління освіти, молоді і спорту РДА Єлизавета Яцканич оглянули стан реконструйованого корпусу Броньківської загальноосвітньої школи  I-III ступенів.

Керівник району разом із Броньківським сільським головою Юрієм Кузаном та директором школи Іваном Ньорбою побували у класних приміщеннях та оцінили готовність будівлі до початку навчально-виховного процесу. Голова адміністрації зауважив, що школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, тому треба міцно тримати її в руках, щоб не випустити з рук майбутнє. При цьому вказав на незначні недоліки естетичного оформлення приміщень.

Основні ремонтні роботи припали саме на 2013 рік, а це більше мільйона гривень. Фінансування у цьому році здійснювалися надзвичайно важко. І лише за сприяння голови райдержадміністрації, неодноразових зустрічей його з губернатором області, із підрядниками вдалося вирішити ряд проблем щодо завершення реконструкції, яка розпочалася у 2009 році.   Під час робіт добудовано спортзал і замінено дах. У 2010 році було вставлено енергозберігаючі вікна, а   в  2012-2013 роках –  здійснено внутрішні ремонтні роботи, в тому числі облаштовано внутрішні туалети.

Для належних умов навчання учнів за сприяння голови райдержадміністрації для класних приміщень  придбано шкільні меблі  на суму  85 тис.: парти та столи для класу, вішалки для одягу, шафи для книг та карт, стільці, – які  встановлювали саме в день зустрічі. Хочеться також відмітити при поганому фінансуванні керівнику району це вдалося.

Незабаром 130 учнів 1-6 класів  Броньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів сядуть за парти у просторих, світлих, затишних класах. Реконструкція школи  дає можливість навчатися школярам в одну зміну. Саме це питання постійно турбувало очільника району й неодноразово розглядалося ним на нарадах, зустрічах, виїзних робочих візитах безпосередньо в селі Бронька. Адже школярі живуть у віддалених куточках населеного пункту.

Нарешті вчителі проводитимуть уроки фізичної культури в облаштованому спортзалі, займатимуться разом зі своїми вихованцями у спортивних секціях, що сприятиме заохоченню дітей до ведення здорового способу життя.  Дирекції та педагогічному колективу залишилося естетично оформити 8 класних приміщень, методичний кабінет,  фойє та шкільне подвір’я.

Основні роботи зроблено. Жителі Броньки з нетерпінням чекають урочистого відкриття школи. Цей щасливий день настане незабаром.

Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар