- Нове життя - https://nz-ir.com -

ІРШАВСЬКІ ПИСЬМЕННИКИ – СЕРЕД НОМІНАНТІВ РЕЙТИНГУ «КНИГА РОКУ-2013»

У рейтингах «Книга року-2013» у різних номінаціях фіґурують, зокрема, Мирослав Дочинець, Олександр Гаврош, Ірися Ликович, Василь Кузан, Петро Мідянка, Василь Густі, Маріанна Шутко, Василь Шкіря.

У рейтингу «Книга року-2013» – кілька книг закарпатських письменників, ще й у різних номінаціях.

Так, у повному рейтингу у номінації «Красне письменство» присутні одразу три книги Мирослава Дочинця – «Горянин. Води Господніх русел», «Криничар» і «Світильник слова: Книга життя. Життя книги». Також у номінації «Красне письменство» фігурують книги Олександра Гавроша «Капітан Алоїз», Ірисі Ликович «Віртуалка»; у розділі поезія – збірки Василя Кузана «Пірсинг» та «Втомоповінь», Маріанни Шутко «Сонцехолод», Петра Мідянки «Ільмовий листок» та «40 сонетів і гербарій», Василя Густі «Полин гіркий, полин солодкий».

Крім того, у рейтингу, у номінацію «Дитяче свято» винесено книги Олександра Гавроша, Василя Шкірі та Мирослава Дочинця. Йдеться про книги «Розбійник Пинтя у Заклятому лісі» та «Дідо-Всевідо» авторства Олександра Гавроша, «В’язень замку Паланок» пера Мирослава Дочинця та книгу «Чупакабра» Василя Шкірі.

У рейтингу «Книга року-2013» згадується ще одна видана в Ужгороді книга: у номінації «Минувшина» присутнє видання «Закарпатські угорці і німці: інтегрування та депортаційні процеси. 1944-1955 рр.» – Ужгород: Карпати, 780 с.