Версія для друку Версія для друку

СПЕЦІАЛІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Все, що робить Ольга Василівна Пітра, чим займається, виходить «на відмінно». З відзнакою закінчила восьмирічну школу у рідному Імстичові, із золотою медаллю – Білківську середню школу, із «червоним» дипломом – математичний факультет УжДУ. Та й працює впродовж усього життя «на відмінно».

Після закінчення університету отримала направлення на роботу у Боронівську середню школу на Хустщині, де зарекомендувала себе подаючим надії на успіх педагогом. Учні з перших уроків полюбили молоду вчительку, а керівництво школи, окрім повного навантаження уроками математики у старших класах, доручило їй ще й класне керівництво.

Хоч перше робоче місце дуже подобалося Ользі Василівні, всім серцем рвалась у рідне село, де, крім батьків, проживав коханий хлопець.

Спочатку Ольгу Василівну перевели на посаду вчителя математики Імстичівського НКП Іршавської вечірньої школи, де їй доводилось викладати математику часто старшим за неї віком.

З 1988 дирекція школи доручила Ользі Василівні викладати математику у старших класах. Через її руки пройшло багато випускників, яким забезпечувала глибокі знання з такого нелегкого предмету. Багато колишніх учнів Ольги Василівни вибирали фах, де провідною дисципліною була математика, її вихованці трудяться у різних сферах суспільного життя не тільки на Україні, а й за її межами.

Вимоги до математики завжди були високими. Роботи предметів на закінчення школи із золотою та срібною медалями перевіряла комісія обласного управління освіти. Оцінки за роботи з математики всіх претендентів, яких навчала Ольга Василівна, а їх було чимало, ніколи не були знижені.

Професійний рівень Ольги Василівни стрімко зростав, їй одній з перших у школі, при черговій атестації було присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

За досягнуті успіхи у навчанні і вихованні учнівської молоді неодноразово була нагороджена грамотами районного відділу освіти, обласного управління освіти та почесною грамотою Міністерства освіти та науки України.

З коханим хлопцем Юрієм, заради якого повернулася у рідне село, створила міцну сім’ю. Народили і виховали двох дочок та сина. Любов до математики привила й рідним дітям. Обидві доньки закінчили УжНУ і здобули фах економіста. Старша дочка Наталія проживає і працює в Москві, молодша дочка Ольга – в Ужгороді. Дочки порадували батьків двома онучками і онуком, які охоче гостюють у бабусі з дідусем. Син Юрій унаслідував мамину професію: закінчує математичний факультет УжНУ і почав працювати у рідній школі. Мама для нього не тільки наставник удома, а й на роботі.

А ще Ольга Василівна і Юрій Михайлович глибоко духовні люди, які віру у Бога привили своїм дітям.

Колеги по роботі.

Ваш отзыв

Ваш коментар