Версія для друку Версія для друку

ЗІГРІТІ ТЕПЛОТОЮ БОГА

У вервечці новорічно-різдвяних  святкувань у Приборжавському ця подія якщо і не на першому, то на одному із чільних місць. Вихованці та педагоги місцевої дитячої школи мистецтв під керівництвом Наталії Менчук прийшли привітати та поколядувати до настоятеля Свято-Покровського православного храму о. Олександра Ряшка та юних слухачів церковної недільної школи. Цей заклад у 2012-ому піднятий з руїн, капітально відремонтований та оздоблений зусиллями отця-настоятеля, двадцятки, голови правління ПАТ «Приборжавське заводоуправління будматеріалів», депутата районної ради Михайла Ісака, місцевих митців та іконописців, став осердям закладення зерен духовності у дитячі серця.

І вже вдруге з часу новосілля проводиться такий  спільний урочистий вечір. Різноманітна  програма, оновлена на цей раз, номери якої виконували як наймолодші, так і учні середніх старших класів ДШМ. Широка і багата вокально-музична палітра концертних номерів у виконанні Іванни Фущіч, сестричок Ряшко, ансамблю баяністів, дуету Фанта і Шандра, ансамблю скрипалів, гітаристів, дуету кларнетистів, піаністки Анастасії Ісак не тільки демонстрували слухачам результати дитячих мистецьких успіхів, але й вказували, яким чином проростає труд їх  викладачів, що плекають таланти.  Педагогів разом із Наталією Іванівною в свою чергу  помережили творчість підопічних кількома чудовими вокальними номерами, серед яких по-особливому піднесено прозвучав всесвітньовідомий «Щедрик» у обробці Леонтовича.

Про місце недільної школи та отця Олександра у вінку духовного наставника юних приборжавців щиро і пристрасно говорили директори ЗОШ І-ІІІ ступенів Марія Гринюк, ПАТ «Приборжавське ЗУБМ» Марія Ісак, ДНЗ Катерина Ісак, скарбівник   храму Павло Світлинець. У вінку дитячої  душі, куди, окрім батьків,   чимало закладів вплітають  свої стрічки, церковна школа найімовірніше є тим закладом, що, як  золотник, ваговитими.

Як велику і вкрай необхідну справу та значні священницькі труди охарактеризував роботу отця Олександра на цій царині благочинний Іршавського православного благочиння, протоієрей Георгій Чулей.
Як добросовісний господар дому о. Олександр почестував словом та іконкою всіх учасників свята і щиросердечно подякував за увагу до храму, його школи та особисте ювілейне  вшанування настоятеля  Свято-Покровського храму с. Приборжавське.

Хай радість дарує святкова ця мить,

Добро ведеться й у всьому щастить.

Успіх весь рік нехай окриляє,

Із Новим роком! Христос ся рождає!

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар