Версія для друку Версія для друку

МИСТЕЦЬКА АРКА : КИЇВ − ІРШАВА

Навела її уродженка сусіднього Мукачева Людмила Черватюк, яка вже більше двадцяти років живе і працює  в столиці України. Людмила Дмитрівна до нашого містечка привезла виставку двох оригінальних художників − Любомира Мартинюка і Любові Сенчук.

Голова райдержадміністрації  Василь Ковбаско, відкриваючи напередодні Нового року виставку відзначив по-особливому сучасну мистецьку манеру митців, своєрідний стиль, цікавий підхід у відтворенні ніжної краси квітів, пейзажні роботи.

− Нехай це буде перша, але далеко не остання презентація художніх полотен у нашій з вами співпраці, − такими побажаннями завершив  свій виступ Василь Васильович, звертаючись зокрема до Людмили Черватюк.

Координатор міжрегіонального мистецького проекту коротко ознайомила чисельних поціновувачів  майстрів пензля із нашого району з особистостями авторів. Зокрема, Людмила Дмитрівна розповіла, що  даний проект розпочинався із виставки у стінах Верховної Ради України, Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського в замку Паланок, Виноградові. Тепер − у Іршаві. Наступне − Хуст.

Михайло Аркас.

Ваш отзыв

Ваш коментар