Версія для друку Версія для друку

МАЛЕНЬКІ ЩЕДРУВАЛЬНИКИ

З року в рік, коли настають новорічно-різдвяні свята, родинами збираються до своїх хат з усіх усюд  рідні і близькі.

Тому що щедрувати і колядувати – це для сімей завжди було важливим духовним стержнем, який зміцнював та укріпляв засади самого життя. І те, що ці славні традиції і звичаї живуть і зберігаються в нашому краї, передаються із покоління в покоління, не може не радувати душу і серце кожної людини. Новий рік і Різдво завжди пов’язані з мріями про краще майбутнє. Ці мрії та бажання здавна викристалізовувались у чудові поетизовані обряди – колядування, щедрування й засівання. У народних обрядових величальних піснях – колядках і щедрівках – втілився одвічний потяг людей до статків, щастя, добра, краси, високої моралі.

У ці святкові дні своїм чарівним  співом щедрівок та колядок радували працівників установ та організацій села Довгого колядники старших груп дитячого навчального закладу №2 «Смерічка».  Зустрічали маленьких колядників всюди з радістю та й солоденькі дарунки вручали їм.

Вихователі Т.В.Лукіянчин та М.І.Попадинець докладають чимало свого таланту і вміння у вихованні підростаючого покоління. Не залишається осторонь цих добрих справ і помічник вихователя Н.Ю.Лукіянчин.

Колядка за колядкою, щедрівка за щедрівкою промовляється-співається маленькими колядниками, а серця слухачів милуються і радіють не нарадуються за них. А разом з ними за своїх вихованців радіє і музкерівник Т.В.Петрище. Добра і щастя, радості і благодаті віншували всім діточки старших груп «Ягідка» та Калинка» в Новому році.

Христос рождаєся!

Славіте Його!

Юрій Мельник, 

методист РБК.

Ваш отзыв

Ваш коментар