Версія для друку Версія для друку

ДІД МОРОЗ ЗАВІТАВ Й ДО ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Днями в Іршавському відділенні обласного центру комлексної реабілітації інвалідів та дітейінвалідів побував Дід Мороз з подарунками.

Цих дітей, яких надзвичайно люблять батьки, не обійшли своєю увагою як наша влада, так і підприємці – меценати та громадські організації.  З обласного центру приїхали студенти кафедри соціології та соціальної роботи за ініціативи Закарпатського інституту післядипломної освіти (Іваць Оксани Михайлівни), Закарпатського благодійного фонду «Освіта» та Центру Європейської політики «Молодь в дії –в Україні», які подарували не тільки  свої усмішки,  доброту, але і подарунки, зібрані волонтерами м.Ужгород. У гарно прибранному новорічному залі розпочалася концертна програма. Для діток співали вихованці студії естрадного співу районного будинку дитячої творчості Максим Камінський та Христинка Ляшко. Гномики Дмитрик та Наталка (м.Ужгород) провели з дітками та батьками різні конкурси, ігри та хороводи. І ось прийшов довгоочікуваний, бажаний гість Дід Мороз. Для нього наші дітки підготували віршіки та пісні. Скільки радості, скільки емоцій, доброти і щастя отримали не лише діти, але і всі дорослі. Дякуючи депутату райради Петру Васильовичу Королю та підприємцю  Юлії Михайлівні Семак, дітки отримали не тільки подарунки, а ще солодкий, гарний, новорічний торт.

Хочеться, щоб саме ці діти були щасливі кожного дня, а це залежить від нас, дорослих, які подарували таке новорічне свято. Хочеться подякувати фахівцям реабілітаційного центру: вихователю (Н.Оганьян), психологу (Н.Боршош), логопеду (І.Цільо), вчителю-реабілітологу (О.Гайдук) за активну участь в організації новорічного свята, за їх турботу, любов до своїх вихованців та учнів.

Адріана Попп,

 завідуюча Іршавським відділенням ОЦК

Ваш отзыв

Ваш коментар