Версія для друку Версія для друку

ДІД МОРОЗ ГОСТЮВАВ У САДОЧКУ

Новорічні свята та різдвяні колядки люблять усі Українці. Але з найбільшим нетерпінням на них чекають діти. Старші, які вміють писати, пишуть листи Діду Морозу, молодші – розмальовують свої мрії та побажання, а найменші дітки готуються до зустрічі з Дідом Морозом по-особливому – вони вчать вірші та розучують пісні про Новий рік!

Так само з нетерпінням очікування зустрічі з найбажанішим гостем – Дідом Морозом – підготувалися дітки дошкільного навчального закладу у с.Горбок. За незмінною традицією вступним словом гостей привітала завідувачка садочка Г.В.Алфелді, усім присутнім щиро побажала бути добрими, чуйними, лагідними, щоб Новий рік у кожну домівку приніс радість, здоров`я і достатки. Ганна Василівна наголосила також, що всі ми підбиваємо підсумки проведеного року, і щоб вступили у новий рік – рік Синього Коня, – здоровими, працьовитими і чуйними один до одного, щоб збулися мрії усіх присутніх. Вона благословила батьків та їх діточок на многая і благая літа.  За тим, як годиться у кожній великій родині, усі заспівали новорічну колядку «Нова радість стала…».

Новорічне свято, яке підготували для батьків та гостей, розпочалося віршованими декламаціями діток та піснями про зиму у супроводі музичного керівника Шебели Е.І. Зал сяяв від блиску прибраної лісової красуні –  новорічної ялинки, різнокольоровими барвами діток у новорічних масках лісових звірят, маленьких дівчаток-сніжиночок та радісних посмішок їх батьків.

Першою усіх привітала Зимонька-зима (Попфалуші Інка) віршованими рядками та виконала пісеньку. До неї зі словами привітання приєднався маленький Сніговик (Попфалуші Павлик). За цим на свято новорічної ялинки прискакав маленький Зайчик (Молнар Артьомчик) зі своїми подружками Білочками (Кампов В. та Обіцька С.), кумедні лісові звірятка розповіли віршики та дружно заспівали пісні. Також у гості в новорічний садочок завітали казкові Ведмедики (Клоченко В., Мигович Д., Кобаль Артьомка з Іванком), вони розповідали вірші і веселили усіх присутніх незграбними танцями.

Зимова Фея (Станкович В.) привітала діток віршиками і подарувала їм пісеньку. Аж тут прибіг маленький Зайчик і закликав усіх звіряток знайти Снігурку. На допомогу Зайчику збіглися Білочки, Ведмедики, Вовчик (Шустур В.) і Лисичка (Свирида Н.). І тоді на свято до діток завітала Снігуронька (Віраг Н.). Вона зауважила, що ця ялинка дійсно дуже гарна і привітала усіх з Новим роком! Тоді усі малята погукали найжаданішого гостя – Діда Мороза (Галкін І.)! Дітки закружляли навкруг ялинки у хороводі «У лісі, лісі темному…», розповідали вірші, співали пісні. А Снігурка запросила до танцю своїх сестричок Сніжиночок (Паук О., Бойко І., Свалявин К., Савенчук Людмилка й Олечка). Завершилося свято новорічними колядками у виконанні маленьких вихованців садочка, Діда Мороза із Снігуронькою та всіх присутніх. Як завжди, малюкам справитися із переживаннями допомагали вихователі дитсадка Попфалуші С.В. та Боїшко Г.Ю.

Дід Мороз за те, що дітки гарно виступали, були чемними і слухняними, подарував малятам солодкі подарунки. Щасливі діти із смачними пакунками в руках вірили, що Дід Мороз все таки існує, а задоволені батьки радо плескали в долоні і дякували організаторам свята за приємно проведений час. Свято Нового року та Різдва Христового у садочку  вдалося на славу! І це правильно! Адже у такого досвідченого, професійного керівника, знавця своєї справи Алфелді Ганни Василівни усе, що вона робить і до чого прикладає свої зусилля вдається таки на славу. Ми, батьки її вихованців, щиро дякуємо Ганні Василівні та її колегам за турботу, яку вони щоденно дають нащим діткам, та бажаємо життєвих наснаг, здоров`я, достатків та всього того, що нам кожго разу бажає завідувачка садочка у с.Горбок!

 

І. Попович,

 мама  вихованця ДНЗ с.Горбок.

Ваш отзыв

Ваш коментар