Версія для друку Версія для друку

У ПОДАРУНОК – КНИЖКА

Свято  Миколая і малечі, і дорослим завжди було і є загадковим, довгоочікуваним. Гарною несподіванкою для мене був подарунок  − кни жка  “Життєва стежина” Маргарити Фегер.

Маргарита Федорівна завжди була взірцевою людиною, людиною з великої літери. Заслужений вчитель, яку знають як талановитого директора, високо-професійного вчителя, мудрого порадника. Вона завжди сіяла в душах дітей добре, розумне, вічне, читала думку кожного учня, достукалась до діточих сердець.

Навчаючись на історичному факультеті УЖНУ, викладачі знаючи, що я з Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, завжди розпитували і відгукувались хорошими спогадами про нашого директора школи. А я пишалась Маргаритою Федорівною, прислухалась до її слів і дивувалась професіоналізму, щирості душі.

Велика подяка Вам за подарунок. Читаючи вірші з “Життєвої стежини”, задумуюсь, що не всім перепадає така доля, пережити труднощі й залишатися оптимісткою, організатором, хорошою людиною, яка присвятила своє життя школі, дітям.

Напередодні новорічно-різдвяних свят бажаю Вам, люба Маргарито Федорівно,  міцного здоров’я, довголіття, поваги, якої Ви заслужили плідною працею, натхнення. Велике спасибі Вам і низький уклін.

Мирослава ЦІЛЬО,

с. Крайня Мартинка.

Ваш отзыв

Ваш коментар