Версія для друку Версія для друку

ДО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Вже п’ятнадцять років поспіль своє професійне свято,  24 грудня відзначають працівники архівних установ. 30.10.1998 року було видамо Указ Президента України № 1200/98 «Про відзначення в Україні Дня працівників архівних установ».

Сьогодні хочу привітати всіх працівників архівних підрозділів установ та організацій, а також тих, хто мас відношення до зберігання документів.

До   відзначення   професійного   свята   архівний   відділ   райдержадміністрації підійшов з певними здобутками.

Так у 2013 році було проведено ремонт документів з паперовою основою в кількості 75 одиниць зберігання, описування управлінської документації в кількості 488 одиниць зберігання, картонування документів в кількості 682 од. зб., перевіряння наявності документів 3005; на державне зберігання прийнято 2725 од. зб., проведено 10 засідань експертної комісії, на яких погоджено описів справ на управлінську документацію 752 од. зб., описів справ з особового складу – 523, номенклатур справ ‒ 30, інструкцій з ведення діловодства та архівної справи ‒ 4, проведено шифровку 682 одиниць зберігання у 8 фондах.

Проведено експертизу цінності 3005 документів управлінської документації, упорядкування управлінської документації в кількості 582 од. зб., документів з особового складу ‒ 260. Проведено 12 перевірянь підприємств, установ і організацій з питань ведення діловодства  та стану зберігання документів.

Виконано запитів соціально-правового характеру 390, з них 385 з позитивним результатом. На особистому прийомі прийнято 151 громадян, у читальному залі обслужено 24 громадян, яким було видамо 1125 справ.

В поточному році в архівному відділі працювали дослідники, які досліджували фонд «Іршавеька районна лікарня».

На даний час в архівному відділі знаходяться 124 фонди, в яких налічується 33147 одиниць зберігання, з них ‒ 5859 з особового складу.

Брали участь у нарадах-семінарах з секретарями міської та сільських рад району з питань ведення діловодства, організації, зберігання документів та порядку передавання документів на державне зберігання, які утворюються в діяльності органів влади та місцевого самоврядування. Надавалась практична допомога по розробленню інструкцій з ведення діловодства та архівної справи, складанню номенклатур справ та іншої документації.

Михайло Тернинко, 

начальник архівного

відділу.

Ваш отзыв

Ваш коментар