Версія для друку Версія для друку

МИКОЛАЙ, ДО НАС ЗАВІТАЙ!

Святий Миколай здавна вважається зразком віри, покори та милосердя. Його серце завжди відкрите, тому й звертаються до нього зі своїми болями та труднощами. Найбільше його чекають дітлахи, адже з нетерпінням чекають на подарунки, який він їм обов’язково покладе під подушку, чи в чобіток. Для них Миколай, ніби чарівна казка та коли вони виростають, то вона просто переходить у буденність.

Цей рік проголошений роком дитячої творчості, тому напередодні Дня Святого Миколая, задля збереження традицій,  у районному будинку культури відбувся урочистий концерт, на якому молоді обдарування, які представили наш район на Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах,   показали свої таланти. Зал був заповнений. У таких випадках кажуть: яблуку ніде впасти. Від районної влади близько 200 дітей отримали подарунки.

З-за куліс звучить урочистий голос ведучих, які читають вірші про чарівну пору року – зиму. Потім вони вийшли на сцену та почали святкову програму.

Перший виступив зразковий дитячий музично-драматичний театр «Пролісок», який розповів історії та проспівав пісні на зимову тематику.

Привітати з таким щедрим святом прийшли заступник голови райради Петро Добромільський та заступник голови райдержадміністрації Микола Сочка, які вручили дітлахам району  цінні подарунки.

Радували мистецтвом співу Вікторія Воробканич, Поліна Тернинко, Наталія Калюжна, Анастасія Бокотей, Андріана Матіко, Антоніна Бобирь, Христина Ляшко, Ірина Трикур.

З музичним вітанням завітав і вокальний ансамбль музичних керівників дошкільних навчальних закладів району «Конвалії».

Зі своєю концертною програмою виступили учні Білківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Прекрасну поезію прочитала Оксана Ковач, а захоплюючим танцем порадували присутніх Вероніка та Сергій Скоблеї.

Виступали і дует сопілкарів у складі Владки Трикур і Даринки Ловска та баяністка Злата Свида.

Веселими гуморесками радував глядачів Руслан Танько.

Велике захоплення у глядачів викликав виступ завзятого та енергійного народного цирку «Весела арена».

Завершив програму зразковий фольклорний дитячий ансамбль «Кирниченька» Іршавського районного будинку культури, які звернулися до Миколая із піснею «Ой хто, хто Миколая любить».

Ось і завершилося свято. Неозброєним оком видно, скільки любові та душі поклали організатори та чисті дитячі серця, в яких горить зіронька творчості задля проведення такого щирого свята – Дня Святого Миколая.

Вікторія Гудебняк.

Ваш отзыв

Ваш коментар