Версія для друку Версія для друку

ДОБРА СПРАВА ЗАРАДИ ДІТЕЙ

У будь-яку негоду взагалі не хочеться висовуватися на подвір’я. Але ж як бути, коли конче необхідно, до прикладу, сходити до зручностей?!

Як вже заявлено, рухаємося в європейському напрямку розвитку, тому і стандарти мусять бути відповідні. Голова райдержадміністрації на початку навчального року видав розпорядження про облаштування внутрішніх вбиралень у школах району. Кожен керівник навчального закладу підійшов до цього питання по-своєму. До прикладу, директор Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Петро Чорба активізував співпрацю із меценатами та батьківським комітетом, який очолює Василь Кузьма. Фінансову допомогу надали Олександр Улашин, Людмила Пилипко, Ірина Жупанин, Ольга Горзов, Петро Горзов, Антон Ливрінц.

До речі, кімнати для зручностей на першому поверсі тут вже є, зрозуміло, що і відповідні комунікації. Таким чином, потрібно лише облаштувати внутрішні вбиральні на другому поверсі. Ці роботи візьме на себе школа. Їх виконуватиме Василь Староста та Михайло Звонар. Прогнозується, що до кінця року туалетами вже можна буде повноцінно користуватися. Відрадно, що добра справа робиться заради дітей.

 

Іван СТЕПОВИЙ  

Ваш отзыв

Ваш коментар