Версія для друку Версія для друку

ВИЯВЛЕНО НЕЗАКОННІ РУБКИ ЛІСУ

Працівники сектору державної служби по боротьбі з економічними злочинами Іршавського районного відділу міліції нещодавно виявили факти розкрадання лісу.

До правоохоронців звернувся працівник лісового господарства, який повідомив про те, що в с. Брід в урочищі За річкою невідомі йому особи самовільно рубають ліс.

У подальшому правоохоронці виїхали на місце рубки, де затримали трьох чоловіків, що рубали бензопилами та сокирами дерева. Як розповіли самі зловмисники, вони проживають у селі Брід і в такий спосіб заготовляли собі на зиму дрова. Однак чоловіки не задумались над тим, що вони такими діями спричинили матеріальних збитків державі на суму більше 15300 грн.

Майстер з охорони природи одного з лісництв району, який опікувався заповідною зоною, здійснював відпуск деревини за товарно-транспортними накладними, на яких не проставляв дати, не віддавав її вантажо-одержувачу, а використовував декілька разів. Однак останнього разу цьому майстру не пощастило, бо працівники міліції зупинили автомобіль ГАЗ-52, який перевозив деревину, і виявили підроблені документи. Водій запевняв міліціонерів, що деревину перевозив для власних потреб.

Наведені факти самовільної рубки лісу та підробки накладних для перевезення деревини було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Як розповів начальник райвідділу міліції, підполковник Микола Куриця, за фактом самовільної порубки лісу відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу), що карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

 

Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС .

Ваш отзыв

Ваш коментар