Версія для друку Версія для друку

ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ ПРОВЕДЕНО ТЕМАТИЧНУ ЕКСКУРСІЮ

У зв’язку із черговою річницею Першого з’їзду Народних Комітетів Закарпатської України 26 листопада в Іршавському районному історико-краєзнавчому музеї будинку дитячої творчості проведено тематичну екскурсію. У ній взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк та учні  старших класів міських шкіл району.

Директор музею Андрій Світлинець розповів старшокласникам про визволення території Закарпаття від німецько-фашистських окупантів у жовтні 1944 року, створення Народних комітетів у населених пунктах краю та проведення самого з’їзду 22 листопада у м. Мукачево.

Під час екскурсії особливу увагу було звернено на біографію окремих делегатів, зокрема Іршавського округу та продемонстровано оригінал документа, що став остаточним рішенням приєднання тодішнього Закарпаття до складу України.

Збереження історичної пам’яті українського народу та консолідація навколо ідеї української державності, – одне із пріоритетних завдань Глави держави.

Відвідини школярами історико-краєзнавчого музею проводяться неодноразово. Метою таких тематичних екскурсій стає збереження історичної пам’яті нашого народу.

Ваш отзыв

Ваш коментар