Версія для друку Версія для друку

“РІДНИЙ КРАЙ ” − В ІСТОРІЮ

Заняття гуртка “Рідний край”, яким у Зарічанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів керує Н.І. Марко, не тільки змістовні, але й проходять цікаво у широкому творчому діапазоні. Щоразу Неля Іванівна намагається віднайти таку форму розкриття теми, яка була б захоплюючою і сприйнятною для  сучасного юнацтва.

В одну із п’ятниць − випусковий  для районки день − група учасниць гуртка  разом із своїм керівником побували із ознайомчим візитом у редакції «Нового життя». Для дев’ятикласниць, дехто з яких вже тепер задумується  над вибором професії, відвідини творчого колективу районного часопису  стали своєрідним відкриттям. Дівчата  наочно побачили, як твориться газета, журналісти захоплююче розповіли їм  про ту умовну відстань, що відділяє опублікований газетний матеріал від задуму чи редакційного завдання.

Зарічанські школярі «пройшли» всі цикли підготовки та випуску свіжого номера газети.

Не менш пізнавальними були і хвилини перебування у районній друкарні. Побачити, а ще краще − потримати в руках свіжий номер «Нового життя», що ще пахне  друкарською фарбою,  значить доторкнутися до того, як сьогодення стає історією. Саме таким чином спільними зусиллями з учителем географії Н.І. Марко  журналісти «Нового життя»  і вписали в історію району  учасників гуртка «Рідний край», а дев’ятикласниця Вікторія Марко  зберегла для своїх подруг знімок, зробивши  на камеру смартфона.

Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар