Версія для друку Версія для друку

«НОВЕ ПОКОЛІННЯ ЗА КОМП’ЮТЕРИЗАЦІЮ», АБО «З КОМП’ЮТЕРОМ ДРУЖУ…»

У середині листопада на базі Іршавської районної станції юних техніків проходив районний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

У конкурсі взяли участь 24 вихованці із  шкіл району, а саме: Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іршавських ЗОШ І-ІІІ ст. №1, № 2, Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ст., Малораковецької ЗОШ І-ІІІ ст., Довжанської ЗОШ І-ІІ ст., Великораковецької ЗОШ І-ІІст., Брідської ЗОШ  І-ІІІ ст., Вільхівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Іршавської гімназії.

Конкурс проводився в трьох номінаціях: Офіс-менеджмент; Веб – дизайн; Програмування.

Конкурс складався з двох частин: виконання конкурсного завдання; захист домашнього завдання.

Виконання конкурсного завдання полягало у створенні найпростішої програми «Вгадай число», виконання завдань в основних додатках МS Office та створення сайту з даного матеріалу.

У номінації «Офіс-менеджмент» конкурс складався з двох частин: а) захист домашнього завдання – проекту презентацій « Мій навчальний заклад»; б) виконання конкурсного завдання;

2. У номінації «Веб – дизайн» конкурс складається з двох частин: а) захист домашньої роботи – проект навчально-освітнього веб-сайту або проекту веб–сайту «Мої захоплення»; б) виконання конкурсного завдання – створення веб-сайту за тематикою та умовами, запропонованими журі.

3. В номінації « Програмування» конкурс складається з двох частин: а) захист домашньої роботи – розгорнутого програмного проекту (виконувана програма, пояснювальна записка та  лістинг коду програми); б) виконання конкурсного завдання (створення і програмування алгоритмів і об’єктно – орієнтоване програмування визначених сценаріїв);

Рішенням журі районного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій визнали переможцями і нагородили грамотами районної станції юних техніків: в номінації «Офіс-менеджмент»:

Піскуна Павла, учня 11 класу Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ст., І місце; Шмулигу Богдану, ученицю 9 класу Іршавської гімназії, І місце;  Рацина Віктора, учня 11 класу Іршавської гімназії, ІІ місце; Лапко Олесю, ученицю 9 класу Іршавської гімназії, ІІ місце; Семака Богдана, учня 7 класу Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, ІІІ місце; Худа  Мирославу, ученицю 8 класу Великораковецької ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце; Гелетей Андріану, ученицю 6 класу Довжанської ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце;  Романець Владиславу, ученицю 6 класу Довжанської ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце; Соколюк Володимира, учня 7 класу Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ІV місце; Огара Михайла, учня 9 класу Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, ІV місце; Симчера Еріку, ученицю 9 класу Брідської ЗОШ І-ІІІ ст., ІV місце;  Симчера Василину, ученицю 8 класу Брідської ЗОШ І-ІІІ ст., ІV місце.

В номінації «Веб-дизайн»: Дюрдь Михайла, учня 11класу Малораковецької ЗОШ І-ІІІ ст., І місце.

 Інші учні були  нагороджені грамотами районної станції юних техніків за активну участь. Грамотою управління освіти, молоді і спорту Іршавської райдержадміністрації за підготовку вихованців до участі у районному відкритому конкурсі з інформаційних технологій був  нагороджений Головко Віктор Іванович, керівник гуртка «Користувач ПК» при Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Василь Бойко,

 директор Іршавської

райСЮТ.

Ваш отзыв

Ваш коментар