Версія для друку Версія для друку

«НАРОДНІ МИСТЕЦТВА»

Днями у Малораковецькій ЗОШ І-ІІІ ст. пройшло відкрите заняття гуртка «Народні мистецтва». Його керівник Тетяна Василівна Попович цьогоріч атестується, а, як відомо, роботі таких педагогів – особлива увага з боку атестаційної комісії, дирекції, методистів.

Комбіноване заняття, яке ми спостерігали, мало тему «Виготовлення вервички». Зараз гуртківці опановують бісерне ткацтво, тож вервичку мали виготовляти з бісеру на станочках. У ході заняття, яке було ретельно продумано керівником, вихованці виявили і хорошу теоретичну підготовку, і високий рівень виконання непростих виробів. Вони всі справилися із завданням, і навіть щиро подарували присутнім гостям свої роботи.

Та не лише системність, послідовність у роботі педагога, вмотивованість і розкутість вихованців підмітили присутні. Нас приємно вразила атмосфера на занятті, саме приміщення (на щастя, воно у Тетяни Василівни є окреме), заповнене дитячими поробками і різними матеріалами, і власне сама наставниця, яка, будучи українським філологом за фахом, опанувала різні види декоративно-прикладного мистецтва, невпинно працює над вдосконаленням різних технік виконання робіт, тому й вибрала цього навчального року нову навчальну програму. Та найбільших успіхів її вихованцям принесли якраз вироби, виткані з бісеру. До речі, станочки, різні за розмірами, були практично у кожного з 13 вихованців, присутніх на занятті.

Мушу висловити і наше спільне приємне здивування тим, що у цій гірській школі уже як мінімум 5 років знято питання одягу для учнів: від 1 по 11 клас і дівчата, і хлопці щодня носять форму! Це не лише естетично, це не лише згуртовує школярів, це ще й чудове вирішення питання для батьків: що одягнути на дитину до школи. Не знаю чи є подібне в інших школах району, але це гарний приклад для всіх.

Віра ГЛУШКО,

заступник директора РБДТ.

Ваш отзыв

Ваш коментар