Версія для друку Версія для друку

ДОПОМОГА В БОРОТЬБІ ЗА КОЖЕН ПРОЖИТИЙ ДЕНЬ

Щоб привернути увагу громадськості до проблеми онкозахворювань серед дітей та хоча б якось допомогти їхнім сім’ям, Юрій Буряс та Віталіна Кізляк організували на Іршавщині акцію «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом».

Вона стартувала на початку листопада. Було оголошено збір коштів у всіх освітніх закладах району, серед релігійних громад, державних та приватних закладів Іршавщини.

Районний онколог Зора Феннич зазначила, що на обліку знаходиться дев’ять дітей віком від 1 до 16 років. На прохання підтримати цих маленьких іршавчан відгукнулися тисячі наших земляків. Протягом двадцяти днів було зібрано 75 789 гривень.

А в неділю відбувся благодійний концерт. Цього року організатори запросили і діток, котрі хворіють, та їхніх батьків. Саме таке бажання торік висловили усі родини.

У програмі вечора взяли участь Ірина Трикур, Василь Філеш, Анастасія Бокотей, Вікторія Панько, Юрій Танько, танцювальний колектив Іршавського РБДТ «BLACK ANGELS», також гості – поет із Мукачева Роман Пищальник та заслужений артист України Олександр Садварій.

Протягом концерту в залі знаходилася скринька, і всі бажаючі долучилися до акції. Наприкінці програми лічильна комісія підбила остаточні підсумки. Таким чином, у залі було зібрано 2 223 гривні. Загальна сума зібраних коштів протягом усієї акції становить 78 012 гривень.

– Це вже третя благодійна акція. – каже один із її організаторів Юрій Буряс. – Перший раз ми зібрали 51 тис. грн., другий – 52 тис. грн. Це говорить про те, що з кожним роком долучається все більше учасників.

По завершенню концертної програми організатори та лічильна комісія зустрілися із батьками та особисто в руки передали кожній сім’ї по 8 668 гривень.

У благодійній акції активну участь взяв голова районної ради  Станіслав Сухан.

Ваш отзыв

Ваш коментар