Версія для друку Версія для друку

У РАЙОНІ РОЗПОЧАЛИ МАСШТАБНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПРОЕКТ

Одним з пріоритетних напрямків розвитку району є туристично-рекреаційний. У нас є чим привабити туриста, але потрібно ще подбати про те, аби він знав про всі принади Іршавщини. У цьому напрямку неабияких зусиль докладає голова райради Станіслав Сухан. Вже на кількох нарадах з відповідними спеціалістами з різних установ району напрацьовували концепцію, розподіляли обов’язки, обмінювалися напрацюваннями.

Днями відбулася чергова зустріч з представниками районної станції юних туристів, відділу культури і туризму РДА, громадської організації «Ілошво», відомими фотографами.

Як зазначив Станіслав Сухан, збір інформації для туристичної карти і окреслення її остаточного варіанту виходить на фінішну пряму. Та робота продовжуватиметься, адже 2014 рік буде, так би мовити, туристично-рекреаційним. Працюватимуть над проектом, що стане візитною карткою району. До нього підключать бізнесові структури, інфраструктуру, громади. Цей продукт буде дуже корисним, його презентуватимуть на обласному, державному рівнях.

Звучали пропозиції від заступника директора райСЮТур Олександра Осійського забрати окремі зайві елементи на проекті туристичної карти, доповнити ще маршрутами, йшлося про підходи до виготовлення двовимірного чи тривимірного зображення, вигляду знаків, фотографій тощо. Все це врахують у робочому порядку та підготують для виготовлення білбордів.

За словами відомого фотографа Михайла Миговича, котрий має вже великий досвід співпраці у туристичному плані з райрадами Івано-Франківської області, відповідні зв’язки на різних рівнях, у співпраці з райрадою та іншими установами реалізують в районі масштабний проект. У цьому напрямку він вже працює на території національного природного парку «Зачарований край», зокрема відшуковує цікаві ракурси і контури для фото- і відеозйомок у різну пору дня, накопичує інформацію. Загалом можна зібрати й скомпонувати матеріали про архітектурні й археологічні пам’ятки, пам’ятники, дерев’яні церкви, заклади відпочинку, села і людей в гармонії з природою тощо, виготовити відповідну відео- і фотопродукцію.

Участь у роботі комісії також взяли головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та діловодства райради Маріанна Меренич, головний спеціаліст відділу культури і туризму РДА Вікторія Маргіта.

 

Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар