Іршавщина з давніх-давен славилася керамічними виробами. Серед них – відомі майстри народної творчості: брати Іван та Михайло Галаси, Василь Газдик, що вже увійшли у золотий фонд кераміки Закарпаття.
Продовжувачем цих славних традицій є і Антоніна Іванівна Дурда (Ісак), яка цими днями святкує свій ювілей. Вона народилася 15 листопада 1963 року у сім’ї художників Івана та Йолани Ісак в с. Приборжавське.
1979 року поступила в Ужгородське училище прикладного мистецтва на відділ художньої кераміки, який в 1983 році успішно закінчила.
Працює викладачем образотворчого відділу Приборжавської дитячої школи мистецтв.
Учасниця симпозіумів та пленерів на Україні та за кордоном.
Бере участь у районних, обласних та всеукраїнських виставках декоративно-прикладного мистецтва.
Твори Антоніни експонувалися у 2002 році на всеукраїнській культурно-мистецькій акції «Мистецтво одного села», м. Київ.
Заслуговують на увагу її вироби з кераміки: «Танець під Довжанським замком», «Шевченківська хата», «Вівчарь», «Соняшники», «Фірцак-кротон», декоративні тарілки, вази, пам’ятні медалі, свистульки, знаки зодіака.
Персональні виставки (2003 р.) до 40-річчя з дня народження презентувалися в районному будинку культури та в етнографічному музеї архітектури і побуту в м. Ужгород.
З 21 червня по 5 липня 2010 Антоніна Дурда брала участь в ІІ Міжнародному фестивалі гончарів с. Городня Брестського району, республіка Білорусь, нагороджена дипломом.
А 21-22 серпня мисткиня взяла участь у фестивалі гончарів на острові Хортиця, де також була нагороджена дипломом.
Виростивши чотирьох дітей, які працюють на ниві культури. Син Денис та дочка Ольга обрали творчий шлях матері.
Її роботи знаходяться в багатьох країнах світу: Німеччині, Австралії, США. Тож бажаємо ювілярці творчої наснаги, хай кожен день повниться радістю від досягнутого, хай Господь дарує міцне здоров’я, щастя, а Божа благодать повсякчас перебуває в рідній домівці.