Версія для друку Версія для друку

СВЯТО ОСЕНІ ОЧИМА ДОШКІЛЬНЯТ

Хочеться запам`ятати ці чудові осінні дні, підбити підсумки, так би мовити, зібрати урожай своїх плодів. Так само зібрали урожай творчості маленьких вихованців дитячого дошкільного закладу в с.Горбок.

Привітальним словом завідувачки дитсадка Алфелді Г.В. розпочалося свято осені.  Усі присутні – діти, виховательський персонал, батьки та гості немов поринули у казковий світ осіннього парку. У залі було привітно, мило і сонячно від дитячих щирих віршовано-пісенних розповідей про осінь та різнобарв`я фарб, відображених у осінньому вбранні маленьких вихованців. Кожен учасник осіннього балу одягнений у казкові шати осінніх дарів природи. Привітати прийшла жадана дітьми гостя Казка (Савенчук Л.). Тут зібралися усі родичі Гарбузові – кругленька Капустинка (Молнар Артьомчик), зелені Огірочки (Туряниця І. та Обіцький І.), братики Бурячки (Попфалуші Павлик та Мельничок Р.) з сестричкою Морквинкою (Кампов В.), вірні друзі Цибулинка (Свалявин К.) з Часничком (Гольча А.) і сам господар польового царства – поважнй пан Гарбуз (Пантьо І.). Також завітали на осіннє свято у садочок Сонечко (Станкович В.) з Дощиком (Клоченко В.) та їх вірні подруги Веселка (Бойко І.) й Хмаринка (Попфалуші Інка). Правила святом польова царівна Осінь (Віраг А.). Кумедними гостями казкової програми були Баранці (Кобаль А. та Мигович Д.). Попрощатися з осінню прилетіли маленькі Пташки (Свирида А. та Обіцька С.).

Усе це жовтогаряче дійство супроводжувалося віршами, піснями про осінь, які є традиційними для нашого краю. Впоратися із переживаннями маленьких вихованців виступати перед аудиторією допомагала вихователь дитсадка Попфалуші Світлана Василівна разом з її помічницею Галкіною Світланою Іванівною та музичний керівник Шебела Ельвіра Іванівна. Заключним акордом свята був приємний сюрприз для дітей – господарка Горбківського дошкільного дитячого закладу Ганна Василівна пригостила усіх присутніх дарами осені – запашними яблучками, фруктами та солодощами.

Приємно було брати участь у святі осені не лише маленьким вихованцям, а й їх батькам, адже майже кожен учасник приготував вдома композицію із зібраного врожаю.

Ірина Попович,

головний спеціаліст управління освіти,

молоді і спорту РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар