- Нове життя - https://nz-ir.com -

РОЗПОВСЮДЖУВАЧ ГАЗЕТИ “НОВЕ ЖИТТЯ”

За підсумками  передплати  газети “Нове життя” за перший квартал ц.р. листоноша Сілецького  поштового відділення зв’язку Емма Василівна Спиридонова зайняла перше місце серед листонош району і отримала грошову премію в сумі 300 гривень. Конкурс організувала райгазета «Нове життя».

Емма Василівна останні десять років працює листоношею в Сільці. Любить свою роботу, постійно буває серед народу. З односельчанами завжди  ввічлива, чуйна, готова прийти на допомогу. Свою роботу виконує бездоганно. Газети, журнали і всю періодику доставляє до адресатів вчасно. Особливу увагу звертає на ветеранів  праці. Ніякої затримки  з пенсією в неї немає. Вдома оформляє  плату за комунальні послуги. Доставляє  додому товари поштою. “Своя людина, яку ми  завжди раді прийняти вдома”, − говорять про неї односельчани.

Розпочалася передплата на періодичні видання на 2014 рік. І Емма Василівна вже працює. Вважає, що передплата на “Нове життя” в неї буде більша, ніж цього року.

− Я пропоную і агітую передплатників підписувати районку ще й тому,  що я її дуже читати люблю. Не йду з пошти, поки  не перегляну. І молодь читає  районку. З неї можна багато довідатися про новини в районі.

Емма Василівна чесно і добросовісно ставиться до роботи. Про неї хорошої думки всі колеги й начальник поштового відділення  О.В. Пинзеник.

Михайло ЛОМАГА.