Версія для друку Версія для друку

РОЗПОВСЮДЖУВАЧ ГАЗЕТИ “НОВЕ ЖИТТЯ”

За підсумками  передплати  газети “Нове життя” за перший квартал ц.р. листоноша Сілецького  поштового відділення зв’язку Емма Василівна Спиридонова зайняла перше місце серед листонош району і отримала грошову премію в сумі 300 гривень. Конкурс організувала райгазета «Нове життя».

Емма Василівна останні десять років працює листоношею в Сільці. Любить свою роботу, постійно буває серед народу. З односельчанами завжди  ввічлива, чуйна, готова прийти на допомогу. Свою роботу виконує бездоганно. Газети, журнали і всю періодику доставляє до адресатів вчасно. Особливу увагу звертає на ветеранів  праці. Ніякої затримки  з пенсією в неї немає. Вдома оформляє  плату за комунальні послуги. Доставляє  додому товари поштою. “Своя людина, яку ми  завжди раді прийняти вдома”, − говорять про неї односельчани.

Розпочалася передплата на періодичні видання на 2014 рік. І Емма Василівна вже працює. Вважає, що передплата на “Нове життя” в неї буде більша, ніж цього року.

− Я пропоную і агітую передплатників підписувати районку ще й тому,  що я її дуже читати люблю. Не йду з пошти, поки  не перегляну. І молодь читає  районку. З неї можна багато довідатися про новини в районі.

Емма Василівна чесно і добросовісно ставиться до роботи. Про неї хорошої думки всі колеги й начальник поштового відділення  О.В. Пинзеник.

Михайло ЛОМАГА.  

Ваш отзыв

Ваш коментар