Версія для друку Версія для друку

КОЖЕН ЗДАТЕН НА БЛАГОДІЙНІСТЬ

Світ, у якому ми живемо, мінливий та жорстокий. Гасла часто так і залишаються порожніми гаслами. Любити людей на словах і з трибуни набагато легше, ніж віддавати тепло свого серця конкретній особі та допомагати іншим реальними справами.

Добре, що незважаючи ні на що, Доброта, Милосердя, Співчуття – людські якості, що споконвіку цінувалися понад усі інші, не втратили своєї цінності й нині. На щастя,такі добродії не перевелися й у нас.

Благодійна акція «Милосердя – 2013 р.» триває.

Завдяки активній пропаганді «Милосердя» серед учнів вже взяли активну участь у акції «Золота осінь» наступні: ЗОШ І-ІІ ст. сіл – Суха, Хмільник, Гребля, Луково, Сільце, Мідяниця, Негрово, Смологовиця, М.Раковець, Лоза, Підгірне, ЗОШ І-ІІІ  ст. м. Іршави № 2, Дубрівка, М.Раковець, Арданово, Білки №1, Ільниця та Ч. Потік.

Благодійні внески надали Ільницький гуманітарний спортивний ліцей та приватне підприємство «Клен» с.Ільниця, ПП Ю. Худан,  Ю.Семак, І.Чедрик  м.Іршава, вчителі, учні, батьки, районна влада.

Ми щиро вдячні тим, хто вже взяв участь та хто долучиться до благодійництва та милосердя. Завдяки Вашій допомозі знову запрацювала «Народна кухня» медико-соціального центру м. Іршава, в якій малозабезпечені одинокі громадяни нашого району зможуть безкоштовно харчуватися протягом року.

Акція районної організації Товариства Червоного Хреста України триває до кінця року.

Шановні жителі м.Іршави та району, меценати та благодійники. Підтримайте та допоможіть тим, хто цього потребує.

Наталія Крупчин,

голова районної організації  Товариства ЧервоногоХреста України.

Ваш отзыв

Ваш коментар