Версія для друку Версія для друку

ФУТБОЛЬНІ І ТЕНІСНІ ДОРОГИ ВЕДУТЬ У СІЛЬЦЕ

Спорт – непроста і відповідальна справа. Замало про це заняття поговорити за чашкою кави, побачити кілька разів тренажери, м’яч, ракетку чи спробувати себе в ролі спортсмена так, щоб можна на пальцях рук порахувати. Треба мати неабияку силу волі. Безперечно, це системна, наполеглива робота, яка не відразу дає відчутний результат. Прекрасні традиції у цьому плані започаткували у Сільці.

Тут об’єднали зусилля депутат райради Сергій Лупак, дирекція Сілецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчителі фізкультури, тренери ДЮСШ. Фарбують спортзал, облагороджують майданчики, закуповують спортінвентар тощо. Тобто, насамперед дбають про комфортні умови учнів, створення належної бази для занять фізкультурою. При такому підході і заходи різноманітні організовувати можна. Вже традиційно ці активісти на початку навчального року проводять футбольний турнір серед юнаків. Звісно, визначають переможців, їм вручають нагороди та призи. Це неабиякий стимул для занять спортом. Тут ти, можливо, вперше публічно показав свої фінти, випробував себе на спринтерську міцність, відчув справжній смак перемоги… Вдячні і батьки цих дітей, адже вони добре знають, що їхнє чадо таким чином будує своє майбутнє на міцному фундаменті. Але не лише одним футболом Сільце живе. Тут ще й незабаром планують організувати черговий тенісний турнір. Вже активно проводять тренування.

     Як зазначив меценат згаданих благородних справ і депутат райради Сергій Лупак, діти – це наше майбутнє. Як у тій приказці, як їм постелимо, так і спатимуть. Стовідсотково можна бути впевненим у тому, що загартований дитячий організм та зміцнілий дух обов’язково згодяться їм у житті. Тут можна говорити про стійких до проблем, цілеспрямованих громадян нашої країни, — підсумував депутат.

    Приємно, що спортивне життя у Сільці вирує, і робота активістів дає і даватиме свої плоди…

Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар