Версія для друку Версія для друку

ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИЛИ ТУРНІРОМ

Цього року районний Будинок дитячої творчості відзначає 65 річчя. У честь такої поважної дати організовано обласні змагання з шашок-64 серед юних спортсменів.

Змагання почалися з привітань і гімну України. Це надало турніру особливої ваги. Сім турів швейцарської системи мали визначити переможців. Тур за туром проходили і меншало претендентів на призи. Два лідери ‒ Сергій Панющик і Микола Нікітін в п’ятому турі практично вирішили долю турніру. Микола цю зустріч, як і всі інші, виграв. Серйозне ставлення до кожного поєдинку і хороша теоретична підготовка допомогли Сергію Панющику стати переможцем. Так, як і планувалося, підбиті підсумки по основній віковій групі ‒ до 10 років. Призерами серед хлопчиків стали представники клубу «Вікторія» районного Будинку дитячої творчості: Сергій Панющик, Станіслав Рацин, Богдан Юрченко.

Прикро, але так сталося, що юних дівчат до 10 років не було серед учасників. У старшій віковій групі серед дівчат призерами стали: Аліна Гангур (Копашньово), Евеліна Денисова і Марія Лопатинська (клуб «Вікторія»). Серед старших хлопчиків місця розподілилися таким чином: Микола Нікітін (клуб «Вікторія»), Олександр Гангур (Копашньово), Богдан Асеєв (клуб «Вікторія»). Відрадно, що шестеро юних спортсменів, представників Виноградова, Копашньова, Іршави виконали розрядні норми. Призери нагороджені грамотами і медалями районного Будинку дитячої творчості.

 

Анатолій Вайда.

Ваш отзыв

Ваш коментар