Версія для друку Версія для друку

В Іршаві стартувала Всеукраїнська акція “Права та обов’язки”.

Для підвищення рівня обізнаності платників щодо своїх прав та обов’язків 7 листопада 2013року в ДПІ в Іршавському районі проведено Всеукраїнську акцію “Права та обов’язки”, під час якої працівники інспекції активно розповсюджували брошури серед платників у ЦОП.

Покращення рівня обслуговування платників податків, надання їм можливості отримати якісну консультаційну допомогу безпосередньо на місцях, зекономивши при цьому час, оперативне вирішення проблемних питань і упередження порушень податкового законодавства – основне завдання працівників центру обслуговування платників.

Адже, надважливе значення для своєчасного і повного надходження податків, зборів, платежів до бюджету має створення належних умов для добровільного виконання платниками вимог податкового, митного законодавства, а також законодавства з питань єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В свою чергу платники податків повинні бути обізнані в правах та обов’язках як своїх, так і контролюючих органів, про що йдеться у брошурі “Права та обов’язки”.

Ваш отзыв

Ваш коментар