Версія для друку Версія для друку

УВАГА ДО ПРОБЛЕМ ГРОМАДИ І ЛЮДЕЙ

Прийом громадян головою райради Станіславом Суханом в Іршавській міській раді практично не відрізнявся від звичного для нього особистого спілкування із мешканцями в інших населених пунктах регіону. Хоча прийом оголошували для  іршавчан, але й сусіди з Ільниці не мали відмови. Літнє подружжя Марії та Дмитра Козарів шукали допомоги у Станіслава Васильовича для розв’язання своєї, та сусідів по Першотравневій і Робітничій вулицях, господарської проблеми.

 Півтора десятка років тому за ініціативи та сприяння одного із депутатів до будівель на цих вулицях проклали водогін. На жаль, задіяли для нього цементно-асбестові труби і то, ймовірно, вже до того використовувані.

Останнім часом трубопровід дає тріщини і нерідко вода заливає обійстя ільничан. Як виявилося під час спілкування Станіслава Васильовича із Марією Іванівною, Дмитром Михайловичем та Ільницьким сільським головою Віктором Симканинцем, ця вітка сільського водогону не є комунальною власністю.

По всьому виходить, проблема однієї сім’ї, однієї вулиці через задавнену історію, різнорівневі бюджети та приналежність до приватної власності господарського об’єкта закручуються у такий вузол, що простого шляху розв’язання тут не видно. Попри те голова райради Станіслав Cухан запевнив подружжя Козарів, що вихід із ситуації знайдуть. Для цього залучать як можливості районної ради, так і місцевої громади та організаційний потенціал депутатів районного рівня.

Голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Наталія Крупчин звернулася до Станіслава Сухана з клопотанням за фінансовим сприянням деяких напрямів роботи товариства. Станіслав Васильович запевнив, що вже на найближчій сесії депутатський корпус скоріш за все прийме сприятливе для них рішення.

Проводячи виїзні прийоми в територіальних громадах, голова районної ради за ці роки виробив добру традицію: іти до сільських дошкільних навчальних закладів із подарунками і, щоб не порушувати заведений звичай, разом із депутатом райради Андрієм Прокопом, побували в Іршавському ДНЗ №3. Разом із завідуючою Світланою Петровці оглянули територію дитсадка, побували в ігровому залі, оглянули підготовлену дітьми виставку «Золота осінь». Найперше Світлана Іванівна висловила Станіславу Васильовичу добрі слова вдячності за добрі вчинки і справи його колеги депутата Івана Бізілі, який достатньо ефективно опікується цією освітньо-виховною установою.

Станіслав Сухан озвучив свою позицію як голови ради:

Світлано Іванівно, в сільських дитсадках ми даруємо предмети загального користування. Ви багатші і бюджет міської ради не порівнюємо із багатьма сільськими, тож разом із іршавськими депутатами райради постараємося у вас зробити більш вагоме.

Зокрема, керівник району та депутат райради Андрій Прокоп вели мову про ремонт та реконструкцію літніх альтанок, обладнання майданчика для бадмінтону та деякі інші «больові» точки.

Прийом громадян головою райради С.Суханом продемонстрував характерне – увагу до проблем місцевої громади, її жителів, бажання і здатність робити добро.

Михайло Ісак.

Ваш отзыв

Ваш коментар