Версія для друку Версія для друку

Ліцензії на алкоголь і тютюн будуть видаватися в Центрах обслуговування платників

Щоб одержати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, необхідно подати заяву до Головного управління Міндоходів  в Закарпатській області або до Центру обслуговування платників за місцем проведення торговельної діяльності.

Для одержання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями до заяви додається довідка органа Міндоходів про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), які перебувають на місці торгівлі. У випадку невірогідності даних у наданих документах, приймається рішення про відмову у видачі ліцензії.

Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявникові не пізніше 10 календарних днів від дня одержання документів.

За видачу ліцензії стягується плата в розмірі, установленому законодавством. При прийнятті платіжного доручення, перевіряється наявність штампа банку, інформації про призначення платежу та правильність номера рахунку.

Ліцензії видаються заявникові при пред’явленні їм документа, що засвідчує особистість (для фізичних осіб), або вповноваженому представникові заявника за дорученням.

Приймання документів та видача ліцензій суб’єктам господарювання Іршавського району здійснюється безпосередньо в центрі обслуговування платників ДПІ в Іршавському районі, за адресою м. Іршава, вул. Шевченка, 37.

Відділ обслуговування платників податків

ДПІ в Іршавському районі.

Ваш отзыв

Ваш коментар