Версія для друку Версія для друку

ДІЛОВА,ЕНЕРГІЙНА І ТАЛАНОВИТА

Життя  кожного з нас – це шлях, який прокладає нам доля. Як саме воно складатиметься, куди приведе життєва стежина – важко передбачити, але так важливо,  пройшовши деякий шлях,  оглянутись назад , сказати: «Я обрала цей шлях недаремно». Так сталося  і з нашою  Наталкою,так ласкаво називають її колеги. Вона навіть і не передбачала, що  її професійний шлях буде пов’язаний з поштою.

Наталія Дмитрівна Піпар – це людина, яка не зупиняється  на досягнутому, життя якої  багате на звершення та досягнення, людина, якій завжди вистачає сил та енергії невтомно йти тільки вперед, людина, яка присвячує себе улюбленій справі – справі служінню людям.Вона завжди готова допомогти підтримати, знайти необхідні слова, подарувати щиру усмішку, яка вселяє віру і надію.

     Тому з властивим їй завзяттям повністю віддається своїй мирній професії – поштовика- ділова, енергійна і талановита. Її професіоналізм, принциповість і наполег-ливість у досягненні мети, щирість у взаємовідносинах з людьми нехай і надалі сприяють  у житті і роботі.

Нехай помисли та цілі будуть чистими і шляхетними, а дії – рішучими й неухильними.

Наталія Дмитрівна прийшла працювати на пошту не давно. З першого дня зарекомендувала себе  з хорошої сторони як відданий працівник.

Її життя і робота –це щоденне вирішення тих чи інших  питань пов’язаних з  якісним наданням поштових  послуг населенню  через відділення  поштового зв’язку, виконання планових завдань. Вирішення таких питань робота не з легких, та вона приносить їй велике задоволення.

Наталка завжди приємно вражає своїм оптимізмом.

А ще вона – щира людина, турботлива мама, лагідна жінка. Разом зі  своїм чоловіком Василем  виховують двох чудових дітей донечку Андріанку  та синочка Сергійка.

У нашої  Наталії Дмитрівни, начальника ВПЗ с. Боржавське ЦПЗ №3 м.Іршава ЗД УДППЗ «Укрпошта» день народження 35-річчя .

Олена Перець.

Ваш отзыв

Ваш коментар