- Нове життя - https://nz-ir.com -

НЕЗАБУТНЄ СВЯТО…

Коли осінь торкається своїм пензлем усього довкола, коли у вирій відлітають птахи, а учні закінчують свій перший місяць навчання, Календар  свят і пам’ятних дат нагадує всім про одне із найпрекрасніших і найпочесніших свят – День учителя. Учитель… Не просто професія, це покликання душі, з яким тільки можна народитися. Учитель – це той, хто творить Людину, те джерело сили, яке змушує рухатися вперед суспільну машину. Людина будь-якої професії пройшла через турботливі руки і добре серце вчителя…

Наша школа славна своїми традиціями! І ось уже 26-ий рік поспіль Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 разом збирає  у своїх стінах в День учителя всіх педагогів, які працюють, і неодмінно тих, хто на заслуженому відпочинку ветеранів праці. Адже саме вони є нашими наставниками, які колись творили історію школи, вчили мудрості не лише книжної, а насамперед життєвої, моральної, духовної своїх вихованців, бо бути гідним звання Людина – це найважливіше…

Актова зала зібрала всіх. Шум, гамір, спогади, сміх, сяючі від щастя спілкування обличчя, адже зустрілися не тільки колеги, а й однодумці,  спільна тема – любов до школи, до своїх учнів об’єднала всіх .

Надзвичайно приємно було зустрітися педколективу з колишнім вчителем школи, а нині головою районної ради  Станіславом Васильовичем  Суханом. Вітаючи усіх присутніх зі святом, Станіслав  Васильович згадав свої шкільні роки,  адже він  також є випускником першої школи. Школи, яка завжди давала міцні знання, випускники якої є відомими на лише в області, а й в Україні та за її межами. Бо праця вчителя, ‒ вважає Станіслав Васильович, ‒ це той фундамент, який тримає сьогодення і майбутнє держави. Приємно було почути від голови районної ради, що Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 посідає  перше  місце в рейтингу серед усіх шкіл району. Вона – найкраща.

Як колишній учень, учитель, Станіслав Васильович не  забуває ніколи про школу, він піклується і про матеріальну базу закладу. Закінчується робота по перекриттю даху будівлі школи. Намічено зробити ще багато іншого.

Та найбільше вразили всіх присутніх слова подяки Станіслава  Васильовича тим, хто залишив стіни рідної школи, але подумки живе нею, – ветеранам праці. На згадку від себе він вручив кожному  пам’ятний подарунок. До речі, про тих, хто працює у школі, теж не забув!

Школа бачить своє продовження у своїх учнях: розумних, творчих, життєрадісних, талановитих, креативних. Саме такими виявилися і наші одинадцятикласники, які підготували незабутню святкову програму, приурочену Дню вчителя. Пісні, дотепні жарти, щирі слова подяки лунали на  адресу вчителів. А що потрібно більше у таку мить для щастя?!

Вечір-зустріч пролетів надзвичайно швидко. Усі незчулися, як прийшла пора прощатися… Та це не надовго! Адже як добре, що є  свято, яке скликає всіх вчителів у гості до рідної школи! Зі святом, шановні педагоги!

Павло АНТОСЯК, директор Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1.