Версія для друку Версія для друку

«КРИГА СКРЕСЛА»… НА ДОРОГАХ

Закарпатський автодор активно розпочав ремонт автомобільних доріг у напрямку села Довге. Три бригади робітників ведуть ремонт доріг Іршава-Довге, Довге – Свалява та Довге – Липча. Така активізація дорожніх служб є результатом втручання у ситуацію голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди.

Як зазначив у своєму коментарі Олександр Ледида, стан справ на дорогах буде виправлений, а винні у доведенні  дорожнього покриття до руйнування на теренах нашої області понесуть покарання.
Нагадаємо, що минулого тижня жителі села Довге перекрили вищезгадані автомобільні дороги та більше години не пропускали автотранспорт.
Хочеться зробити зауваження керівнику та жителям села, громадська активність спрямована тільки в сторону протесту, при цьому –  на узбіччі чималої кількості ділянок дороги нема стічних канав, а будівельні матеріали лежать просто на вулиці.

(За матеріалами сайту «Новини Закарпаття»)

Із самого початку перебування на посаді голови райдержадміністрації Василя Ковбаска хвилював стан доріг на Іршавщині. Про це він неодноразово висловлювався не тільки на сторінках газети “Нове життя” а і безпосередньо на зустрічах із людьми. Серце боліло, що  в багатьох селах − яма на ямі. Особливо непокоїли дороги в Довгому, Білках, Загатті, Великому Раківці, Загатті. Будемо відвертими: їх капітальний ремонт вже не проводився понад 20 років.

Саме тому Василь Ковбаско спільно із головою районної ради Станіславом Суханом неодноразово порушували цю проблему на різних зустрічах, нарадах, колегіях РДА, президіях і  сесіях районної ради, на які, звісно запрошувалися міський і сільські голови, депутати, керівники установ і організацій, підприємці. Очільники  району неодноразово зверталися до керівників автомобільних доріг області посприяти у вирішенні цієї проблеми, але намарно.

У липні розпочалися роботи в напрямку Загаття, було відремонтовано 5 кілометрів. Потім знову все почало впиратися в кошти.

 На цьому тижні «крига скресла». Райавтодор знову взявся за роботу. Тепер уже проведено підготовчі роботи − очистили ями і заасфальтували ділянку дороги між Луковом і Приборжавським. Про складність та обсяг виконаних робіт красномовно свідчить той факт, що на згадану ділянку використано 22 тонни гарячого асфальто-бетону.

Зі сторони с. Керецьки у напрямку с. Довге, ямковий ремонт веде Свалявський райавтодор. На цьому відрізку дороги «закатали» 16 тонн.

До речі, днями голова райдержадміністрації Василь  Ковбаско зустрівся із директором ДП Закарпатський облавтодор Іваном Горбою, який запевнив, що розпочаті роботи по ремонту доріг в напрямку Іршава – Довге, Довге – Липча, Кушниця – Лисичово  будуть продовжуватися. 

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар