Версія для друку Версія для друку

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ – У РАЙОННІЙ РАДІ

У вівторок, 15 жовтня, у рамках Європейського тижня місцевої демократії у районній раді побували учні Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Іршавської гімназі, а 17 жовтня відвідали райраду вихованці Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Осійської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вони завітали у кабінет голови райради Станіслава Сухана, ознайомилися з інформаційними стендами, а також побували у сесійній залі районної ради.

–   Ви молоді, енергійні, креативні, освічені, збагачені сучасними знаннями, у вас все попереду, зокрема і вибір професії. З вас будуть голови райрад, голови місцевих рад, депутати, керівники, — зазначив Станіслав Сухан. – Вам крокувати європейським шляхом розвитку демократії, визначеним нинішним вибором Президента України Віктора Януковича.

Станіслав Васильович також поінформував, що раніше було 78 депутатів, а зараз 52. Завдяки цьому легше знаходити спільну мову, вирішувати питання, що стосуються соціально-економічного розвитку.

Керуючий справами райради Євген Свириденко ознайомив учнів із процедурою прийняття рішень сесією районної ради. Питання розглядаються на засіданні постійних комісій, на спільному їх засіданні, а відтак вже опрацьовують члени президії. Таким чином на сесії легко визначитися з приводу того чи іншого проекту рішення. Він розповів окремо і про роботу кожної постійної комісії райради з питань:  бюджету та плану соціально-економічного розвитку; законності і правопорядку; розвитку підприємництва, промисловості, транспорту, зв’язку та інвестицій; розвитку освіти, науки, духовності, молодіжної політики та національних меншин, фізкультури і спорту; управління майном і приватизації; розвитку охорони здоров’я, соціального захисту і зайнятості населення, культури, туризму та засобів масової інформації; регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою та інші.

Учні не тільки ознайомлювалися з роботою районної ради, але й активно цікалися станом справ у районі, зокрема вихованців цікавилися питання щодо Боржавської вузькоколійки, її історія та майбутня доля.

Візитом до районної ради діти залишилися задоволеними.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар