Версія для друку Версія для друку

СПОРТСМЕН, УЧИТЕЛЬ, НАСТАВНИК

Все його життя тісно пов’язане зі спортом. Від інших своїх ровесників він виділявся своєю фізичною силою, тож не помилився Ю.В. Бабич, коли запросив юного ільничанина в секцію важкої атлетики.
Дуже швидко Іван Волошиновський став виступати на районних та обласних змаганнях. Виконав норматив першого спортивного розряду і кандидата в майстри спорту з важкої атлетики.
Після служби в армії, працюючи інструктором фізкультури в райоб’єднанні “Сільгосптехніка”, продовжував наполегливо тренуватись. У складі збірної команди області виступав на республіканських змаганнях, був рекордсменом району та області в середній вазі.
У 1980 році І. Волошиновський закінчив Київський національний інститут фізичної культури і спорту. Довгі роки Іван Дмитрович працював вчителем фізвиховання в Ільницькій восьмирічній школі (пізніше став її керівником).Ще й донині його колишні учні згадують, яким насиченим в ті роки було спортивне життя. Опісля І. Волошиновського призначають керівником Центрального табору туристського активу в с. Осій. За його керівництва зведено житловий комплекс літнього типу, харчоблок, душові кімнати. Звання “Відмінник народної освіти України” стало визнанням його заслуг. Опікувався фізкультурою та спортивною роботою у всьому районі.
У 2002 році на конкурсній основі його було призначено начальником відділу з питань фізичної культури і туризму РДА. Після виходу на заслужений відпочинок працює у кредитній спілці заступником начальника. У 2012 р. ветерани спорту обирають І. Волошиновського головою районної асоціації ветеранів спорту. Слід відзначити, що збірні команди району з шести видів спорту стали чемпіонами області. А недавно І.Д. Волошиновський представляв збірну команду Ільниці з п’яти видів спорту. Ільничани вибороли третє місце серед кращих спортивних сіл краю.
Іван Дмитрович разом із дружиною виховали двох дітей: сина і доньку. Та найбільше радіють своїм онукам-сонечкам Томашеку, Діті та Юльці.

Андрій САВКО,
Андрій ДАНКАНИЧ.

Ваш отзыв

Ваш коментар