Версія для друку Версія для друку

СПОДІВАЄМОСЯ НА ДОПОМОГУ КОЖНОГО

Нам, громаді Свято-Іллінського храму, зокрема, двадцятці вдалося знайти робітників (колектив) вміючих, які взяли на себе зобов’язання за два місяці завершити всі штукатурні роботи на площі 2600 м.кв. Не кожен читач зможе уявити собі таку площу, тим більше поставлену вертикально, а на ній … десятки вікон, які треба і оздобити, і виділити. Робота надзвичайно велика, кропітка й відповідальна. Вона розпочалася із Божою поміччю і, звичайно, що буде виконана. А для громади −ребром стоїть питання де взяти такі величезні кошти?
Кошторис лише штукатурних робіт складає сімсот тисяч грн. На сьогодні, для громади ця задача ‒ непосильна. Я про це заявляю відверто. Я, не лише член двадцятки, а й виконую також повноваження скарбничого. А тому знаю достеменно, про фінансові можливості громади. Більше того, прошу врахувати, що паралельно із штукатурними роботами мусимо виконати не менш складну й відповідальну роботу по виготовленню та монтажу водосточної системи. Це − жолоба, коліна, труби, гачки, скоби та ін. А це гроші, шалені гроші. Цю роботу не можна відкласти, бо риштування на рівні стріхи, а це − шістнадцять метрів висоти і працювати треба водночас і бляхарям і штукатурям.
Тому, знаючи всі ці проблеми в деталях, беру на себе сміливість звернутися до громадськості, до спільноти району.
Люди! Нас, живущих на цій землі, на Іршавщині, сто тисяч. І я не без сердечного трепету закликаю всіх нас: давайте забудемо про те, що нас ділить, давайте виділимо для нужд Свято-Іллінського храму по п’ять гривень, але кожен, в тому числі і за тих, що в садочку та школах. Дасть Бог, осінь буде блага і довга. І весь комплекс невідкладних робіт буде успішно завершено… В цьому я переконаний твердо. А Ви, шановні читачі, другого серпня наступного року прийдете до Свято-Іллінського храму, і не впізнаєте… Буде він монументально величавий як завжди , і безконечно − красний…
Залишаюся з Богом і надією…
Денис-Йосип ДОБРА,
член двадцятки Свято-Іллінського православного храму, скарбник.
***
Пожертви приймаємо в храм або можете перераховувати кошти на р/р 26003293986 в ЗОД “РАЙФАЙЗЕН БАНК” “Аваль” м. Іршава, МФО 380805, ідентифікаційний код 22103019.

Ваш отзыв

Ваш коментар