- Нове життя - https://nz-ir.com -

ОСВІТЯНИ РАЙОНУ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

У п’ятницюу приміщенні районного будинку культури пройшли урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Грамотами обласної ради, райдержадміністрації і райради, управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації кращих освітян нагородили голова райдержадміністрації Василь Ковбаско, голова райради Станіслав Сухан і начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Єлизавета Яцканич. Освітяни району, — зазначили виступаючі, — прийшли до свого професійного свята із хорошими здобутками. За рішенням колегії департаменту освіти, науки, молоді і спорту облдержадміністрації за успішну роботу у 2012 ‒ 2013 навчальному році наш район посідає одне з перших місць в області. Найбільш яскравим і вагомим прикладом системної роботи педколективів Іршавщини є успіхи та досягнення їх вихованців у всеукраїнських учнівських олімпіадах й конкурсах. Серед них ‒ юні таланти: учениця 9 класу Іршавської ЗОШ №1 Ганна Бейсюк, учениця 11 класу Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ступенів Алла Світлинець, учениця 9 класу Довжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юлія Голяк, учень 11 класу Іршавської ЗОШ №2 Павло Попов, учениця 6 класу Кушницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Яна Вашленко, учениці 10 класу Іршавської ЗОШ №1 Андріана Нікітіна, Злата Свида та ін.
Всі учні-переможці відзначені грамотами та призами. 25 вчителів за роботу з обдарованими дітьми нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту РДА й грошовими преміями. 5 учнів отримували у 2012-2013 н.р. стипендію у розмірі 200 грн.
Конкурсна робота «Пошук найбільш ефективного способу вегетативного розмноження картоплі» Марії Юріни, учениці 6 класу Осійської ЗОШ І-ІІІ ступенів відібрана в числі кращих в Національному еколого-натуралістичному центрі м. Києва.
Учениця 10-ого класу М.Раковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Марина Ожоганич ‒ переможець обласної вікторини конкурсу «Що я знаю про здоровий спосіб життя» у фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я».
У обласному конкурсі дитячих малюнків «Мої права», приуроченому до Дня захисту дітей І місце виборола Антоніна Саксон, вихованка РБДТ, друге ‒ Аліна Шкут, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія» (керівник Любов Микита), третє місце ‒ Вероніка Матішинець, вихованка РБДТ.
Педагогів району із професійним святом привітав і народний депутат України Іван Бушко.
Він побажав їм міцного здоров’я, щастя, добра, а також вручив кращим молодим вчителям району ноутбуки. До речі, Іван Бушко чимало зробив для освітніх закладів нашого району. У дитячому навчальному закладі №1 с. Імстичово за його сприяння встановлено металопластикові вікна, у цьому ж селі облаштовано ігровий майданчик у ДНЗ №2. Встановлено вхідні металопластикові двері та вікна у спортивному залі Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Чимало зробив він і для школи-інтернату: тут за фінансової підтримки Івана Івановича відкрито перший клас, виготовлено вхідні пластикові двері. Вихованцям дитсадка с. Сільце подарував LSD-телевізор. У с. Лоза за його підтримки встановлено вхідні двері в ЗОШ І-ІІ ступенів, облаштовано ігровий майданчик у ДНЗ, надано матеріальну допомогу ДНЗ с. Брід та ін..
До присутніх звернулися й Іршавський міський голова Степан Бобик та голова райкому профспілки працівників освіти Олег Попович.
Учасники художньої самодіяльності районного будинку культури дарували усім присутнім задушевні, ліричні пісні.

Василь ШКІРЯ.